14 Січня | 2016 | 16:02

Нова поліція і громада подбають про безпеку регіону

Що треба зробити для того, щоб перетворити колишнє МВС на відомство європейського зразка, підвищити рівень довіри населення до правоохоронних органів та побудувати партнерство і взаємодію між поліцією і населенням? Правильно, потрібно повністю змінити систему! Перший крок вже зроблено – це реформа правоохоронних органів. Другим кроком стане ініціатива від громадськості. ГО «Паросток» починає реалізовувати проект «Нова поліція + громада = безпека та розвиток Вінницького регіону».

- Населення очікує від нової поліції професіоналізму та високого рівня толерантності. Особливої уваги заслуговує толерантне поводження з вразливими групами населення, які потребують підвищеної уваги та додаткового захисту своїх прав з боку поліції. До таких груп відносяться представники внутрішньо переміщених осіб, люди з фізичними або психічними порушеннями, люди похилого віку та діти. Поліція повинна бути одним із ініціаторів загальнодержавного процесу соціальної адаптації вищезазначених вразливих категорій населення, - повідомила голова ГО «Паросток» Ірина Саранча.

Також вона наголосила, що раніше траплялися випадки, коли працівники міліції думали, що людина п’яна, а насправді у неї інвалідність. Тому сьогодні головне завдання – виховати нове покоління поліції, яке буде толерантно ставитися до всіх без винятку людей. Інше питання – доступність.

 
Детальніше читайте у газеті "Вінниччина" від 15 січня 2016 року.
Автор: Тетяна ГЛУШАК
Розповісти друзям: