20 Січня | 2016 | 15:31

Чи скоро засяє світло у кінці шкільного тунелю?

У цьому році завершать 10-річне будівництво Сосонської школи

Реконструкція школи у Сосонці почалася майже 10 років тому. Тоді єдине, що потрібно було зробити, – перекрити дах. У 2006-му селянам дали надію, зробили перші кроки, а потім процес загальмувався. Підрядники недобросовісно виконували свою роботу, тому замовники послуг подали на них до суду. За всіма законами жанру судовий процес затягнувся на роки. Зупинилася і реконструкція. А відновити її вдалося тільки у 2012 році.

Все спочатку

За 6 років простою всередині школи поросли дерева. Будівля, яка весь цей час стояла без накриття, стала зовсім не придатна для подальшого використання. Довелося її розібрати і почати будівництво знову.

- По завершенні судових процесів провели новий тендер, його виграла будівельна компанія «Київцивілбуд». Розпочалися роботи. Пам’ятаю, як чоловіки-будівельники приходили і пропонували свою допомогу, щоб спільними силами швидше закінчити роботи, - розповідає директор Сосонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Людмила Кугай. – Фінансувалося будівництво з державного бюджету, частина коштів виділялася з обласного, інша – з районного. Замовником послуг є Департамент будівництва, містобудування та архітектури, вони керують фінансами і здійснюють технічний контроль за виконанням робіт.

Сьогодні у жителів Сосонки є надія на те, що зовсім скоро їхні діти вчитимуться у новій, просторій школі.

 
Продовження історії читайте у наступних номерах газети "Вінниччина".
Автор: Тетяна ГЛУШАК
Розповісти друзям: