1 Квітня | 2016 | 15:30

Саджанці, сіянці, насіння і навіть птахів мали можливість придбати учасники ювілейної тридцять п’ятої сільськогосподарської виставки-ярмарку, організованої газетою «Вінниччина».

Цей фестиваль умілого господарювання на землі триває вже 16 років поспіль. Традиційно він проходить двічі на рік – в першу п’ятницю квітня та жовтня. Зрозуміло, що таку подію аж ніяк не можуть пропустити справжні професіонали садів та городів: садівники, селекціонери, колекціонери рідкісних рослин, птахів та тварин, не кажучи вже про прихильників органічного землеробства і просто дачників-городників, яких перші погожі дні вже давно кличуть на свої ділянки.

Ото і цього разу площа перед приміщенням редакції (Хмельницьке шосе, 7 біля «Книжки»), де традиційно відбуваються виставки, була заповнена вщерть. Посприяла цьому й тепла сонячна погода, так що не бракувало ані продавців, ані покупців.Зокрема, серед відвідувачів ярмарку можна було бачити і заступника голови обласної ради Людмилу Щербаківську.

А придбати, дійсно, було що. Величезний асортимент саджанців плодових дерев, сіянців кущів, вазонів, насіння квітів та різноманітних овочевих культур: помідорів, буряків, редьки, огірків та моркви... А картоплі! Її було представлено десятки, якщо не сотні сортів - на всі смаки: від супер ранньої до традиційної літньо-осінньої.

Учасники виставки мали можливість придбати навіть птахів: високопродуктивних курей, качок та гусей. Щоправда, коштували вони недешево. Так, для прикладу, за суперпородистого півня господар правив аж 2 тисячі гривень. Втім, така ціна нікого не шокувала, адже йдеться не за простих пернатих, а супереліту.

 

Водночас із ярмарком відбувалась і передплатна кампанія на газету «Вінниччина». Відтак, люди мали можливість не лише побазарювати та поспілкуватись один з одним, а й оформити передплату на улюблену газету. 

Розповісти друзям: