26 Квітня | 2016 | 15:55

Тридцять років зорі Полин

Мітинг-реквієм до 30-річчя Чорнобильської трагедії відбувся у Вінниці біля пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи, що височить навпроти центрального автовокзалу біля греко-католицького храму.

З нагоди 30-х роковин трагедії відбулась також пам’ятна хода вулицею Соборною та покладання квітів до меморіалу Слави і пам’ятника Небесній Сотні та героям АТО. А в обласному музично-драматичному театрі було влаштовано ювілейний концерт-реквієм, на який почесними гостями запросили учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та членів родин померлих ліквідаторів.

- У людського горя немає терміну давності, і чорнобильська рана сьогодні відчувається на тілі українського суспільства, в душах кожного з нас, - зазначив під час урочистого зібрання голова облдержадміністрації Валерій Коровій. - Цей гіркий урок повинен зробити нас мудрішими, сильнішими, і ми повинні зробити все, щоб наші діти, внуки і правнуки жили в безпечній, мирній і процвітаючій країні.

         Вклонилися героям-ліквідаторам і побажали їм здоровя та підтримки від держави і перший заступник голови обласної ради Людмила Щербаківська та Вінницький міський голова Сергій Моргунов. За особистий внесок у ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС, за самовіддані дії під час виконання обовязку та з нагоди 30-річчя Чорнобильської катастрофи запрошеним ліквідатора було вручено почесні грамоти та премії.

         Детальніше читайте в наступному номері газети "Вінниччина".

Автор: Юрій Сегеда
Розповісти друзям: