28 Травня | 2016 | 19:49

З ювілеєм і новою книгою

Творчий вечір на честь 75-річчя письменника Дмитра Пічкура та з нагоди виходу його нової поетично-прозової книги «Підпалок» відбувся в рамках засідання Клубу творчої інтелігенції Вінниччини «Інтермеццо».

Давні приятелі ще раз пригадали, а присутні в залі школярі почули, може, вперше, що Дмитро Степанович Пічкур народився 24 квітня 1941 року в селі Розсохуватка на Черкащині. Після школи працював на будівництві Кременчуцького водосховища, а під час служби у війську будував ракетні майданчики на Уралі... Саме тому тематичну виставку про життєпис і творчість ювіляра було названо «Від золотої кельми до золотого пера».

Під час свята лунали вірші у виконанні автора, вітали ювіляра письменники Леонід Куций, Петро Гордійчук, Іван Волошенюк, Валентина Козак, Валентина Сторожук, Світлана Блонська, викладачка Донецького національного університету Ніна Урсані... Від Вінницької міськради теплі слова мовила представниця департаменту культури Тетяна Міщан. Також свої пісні дарували бард Юрій Воронюк та засновники циганського шоу-театру «Шатро» Андрій і Наталя Сенченки.

Детальніше читайте в одному з наступних номерів "Вінниччини".

Автор: Юрій Сегеда
Розповісти друзям: