17 Листопада | 2016 | 15:06

Патріотичний марафон стартував у Вінниці

Шлях марафону проліг до Могилева-Подільського, де на базі тамтешнього монтажно-економічного коледжу відбулась презентація регіонального центру патріотичного виховання, започаткованого ГО «Кремінь».

Як розповів голова ГО «Лелеки» Андрій Мельничук, на Вінниччині з ініціативи громадськості розробляється обласна програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Складовою такої діяльності став і Всеукраїнський патріотичний марафон, влаштований низкою громадських організацій за участі ветеранів АТО та молоді.

Розпочався марафон на Європейській площі мітингом та покладанням квітів до Вічного вогню і памятних знаків Небесній Сотні та Героям АТО. Під час зібрання депутат обласної ради Володимир Барцьось розповів, зокрема, про необхідність ухвалення обласної програми патріотичного виховання, яка включатиме військово-патріотичну, культурну, краєзнавчу, екологічну та інші складові й забезпечуватиме системність молодіжних патріотичних заходів та можливість їх підтримки з обласного бюджету.

Депутат Вінницької міськради Сергій Краєвський закликав присутню молодь берегти память про героїв, допомагати сімям загиблих, а своїми навчанням і працею вивести Україну на рівень кращих світових держав. Також ушанування памяті загиблих героїв назвав одним із важливих принципів патріотичного виховання голова обласної організації Товариства сприяння обороні України Анатолій Кацай...

Детальніше - в наступному номері "Вінниччини".

Автор: Юрій Сегеда
Розповісти друзям: