20 Грудня | 2016 | 15:28

У Вінниці засяяла ялинка

Свято Миколая стало для вінничан та гостей міста офіційним стартом новорічних розваг. У цей день Резиденція святого Миколая відкрилась на майдані Незалежності, а в Центральному парку відбулось відкриття головної ялинки.

Резиденція святого Миколая відкрилась на майдані Незалежності, де до 25 грудня на маленьких вінничан чекатиме Миколай (у будні з 16-ї до 20-ї години, у вихідні та свята з 14-ї до 19-ї). А з 26 грудня по 15 січня Миколая замінить його «брат» Дід Мороз.

Відкриття «новорічного штабу» супроводжувалось парадом святих Миколаїв та інших казкових персонажів, також святковим концертом. Також майже 52 тисячі пакунків з цукерками поїхали у навчально-виховні установи міста. В рамках спільної акції міської влади та Благодійного фонду Порошенка новорічними солодощами будуть ласувати школярі молодших класів, вихованці дитсадків, діти-сироти, підопічні соціальних закладів, реабілітаційних центрів тощо.

А в Центральному парку в день святого Миколая відбулось відкриття головної ялинки міста. В урочистому дійстві взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов, які бажали землякам миру, здоровя і достатку.

 Ялинка та сцена біля неї розважатимуть гостей протягом місяця - до Водохреща. До речі, як розповів міський голова, на цьогорічній 26-метровій зеленій красуні оновлене «вбрання» з новими прикрасами та ілюмінацією, але не використано жодної китайської іграшки.

Після привітань святий Миколай урочисто «запалив» новорічну ялинку, а присутні насолоджувались концертом за участі фіналістки проекту «Голос Країни. Перезавантаження» Ольги Мельник, гурту «Sunrise», вихованців творчої майстерні «Зоряна мрія» міського Палацу мистецтв. Спеціальними гостями були «зіркові» виконавці MC Француз та DJ SteveV.

Детальніше - в наступному випуску газети "Вінниччина".

Автор: Юрій Сегеда
Розповісти друзям: