30 Січня | 2017 | 18:00

Малювали Новий рік та Різдво

Яскраві картини учасників обласного дитячого фестивалю візуального мистецтва «Різдвяна зірка» протягом січня можна було побачити у вестибюлі облдержадміністрації, а тепер вони поповнили колекцію обласного художнього музею.

Як розповіла директор фестивалю-конкурсу Наталя Безбах, музей організовує «Різдвяну зірку» вже 16-й рік поспіль. На цьогорічний відбірковий етап надійшло близько чотирьох сотень робіт від юних художників з Вінниці та більшості районів області. На цей раз організатори обрали тему українських та японських новорічних традицій, а конкурсанти втілювали свої ідеї не лише в техніці живопису, а й батику, квілінгу, папє-маше.

Серед переможців - вінничани Тетяна Єрмакова зі школи «АІСТ», Марія Ряба зі студії «Дивосвіт», Даша Кашканова, Іра Таран і Марія Чепляка з музшколи №2, Анна Аврамич зі школи мистецтв «Вишенька», Анна Дацька з Палацу дітей та юнацтва, Віка Зубчук і Максим Кімачук з дитбудинку «Гніздечко», Юлія Кучинська зі школи мистецтв, Софія Кушнір з художньої школи та Вероніка Голошивець з центру «Барви України».

Не менше перемог здобули і юні митці з районів - Віка Колченко з Тульчина, Марія Муравська з Липівця, Настя Фурман з Крижополя, Дарина Стрільчук з Брацлава, Катя Шевчук, Євгенія Павловська і Дарина Бровко з Могилева-Подільського, Діана Перепелиця з Ямполя, Дмитро Кротний з Чернівців, Олександра Дроненко з Уланова, Настя Кільчицька з Хмільника, Софія Зюзюк з Теплика, Оля Короп з Шаргорода, Катерина Карпусь-Тихонюк з Літина...

Детальніше - в наступному номері газети "Вінниччина".

Автор: Юрій Сегеда
Розповісти друзям: