16 Лютого | 2017 | 15:16

Львів просить Вінниччину прийняти сміття

«…Звертаюсь з проханням підтримати львів’ян та тимчасово допомогти Львову в захороненні частини твердих побутових відходів», - пише Андрій Садовий на адресу керівництва Вінницької обласної ради.

У листі до голови Вінницької обласної ради Львівський міський голова Андрій Садовий зазначає, що після пожежі на тамтешньому сміттєзвалищі та неможливості його подальшої експлуатації Львів знайшов розуміння та підтримку багатьох територіальних громад України, які погодились прийняти на складування чи переробку львівські відходи. Оскільки ситуація склалась критична і накопичення значної кількості сміття становить загрозу для безпеки та здоров’я львів’ян, особливо з настанням тепла, Андрій Садовий звернувся по допомогу і до громади Вінниччини.

- Ми всі українці і маємо розуміти: якщо в нашого сусіда відбувається якесь лихо, то ми, як єдина нація, маємо підставити плече. Це питання зараз дуже актуальне для мешканців міста Львова, - зазначив голова постійної комісії Вінницької обласної ради з питань ЖКГ, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов під час розгляду звернення комісією.

Проте, перш ніж виносити проект рішення з цього питання на розгляд сесії, він запропонував звернутись до обласного департаменту ЖКГ, енергетики та інфраструктури за інформацією про те, чи є в області технічна можливість законних звалищ приймати львівське сміття.

Якщо райони, які розпоряджаються такими звалищами, дадуть на це згоду, також якщо буде підписано відповідні договори і забезпечено контроль за переміщенням транспорту зі сміттям територією області, то Андрій Ковальов не виключив можливості виконати прохання очільника Львова.

Автор: Юрій Сегеда
Розповісти друзям: