9 Березня | 2017 | 16:42

Сучасна реанімація з німецьким обладнанням запрацювала у Вінниці

Участь у відкритті оновленого відділення анестезіології та реанімації Вінницької міської лікарні №1 взяв Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Як зазначив голова Уряду, виділення з міського бюджету коштів для перебудови приміщень відділення та закупівлі сучасного обладнання (майже 45 млн. грн.) стало можливим завдяки бюджетній децентралізації.

Реконструкція реанімаційного відділення почалась торік у вересні. Було зроблено прибудову, надбудову 3-го поверху для розміщення вентиляційного обладнання; перепланування 2-го поверху з влаштуванням двох операційних і реанімаційних залів; замінено вікна, утеплено фасад, встановлено нові системи опалення, водопостачання, каналізації, енергопостачання і кисневого постачання… Та найголовніше - встановлено сучасне обладнання від німецького виробника, зокрема апарати штучної вентиляції легень та системи контролю життєвих показників пацієнта, які наразі не мають аналогів в Україні.

- Це не просто ремонт. Це стандарт. Це інвестиції у здоровя українців: швидко і якісно зробити операцію з якісним наркозом, моніторингом, вивести зі стану наркозу, зробити реанімаційні заходи, щоб людина швидко одужувала, - зазначив Володимир Гройсман, наголосивши, що не можна вважати модернізацією просто «євроремонт», натомість треба інвестувати в якість, котра буде позитивно впливати на здоровя громадян.

Детальніше - в наступному номері газети "Вінниччина".

Автор: Юрій Сегеда
Розповісти друзям: