28 Червня | 2017 | 17:11

Книжку про дивних істот презентували у Вінниці

Написав її наш земляк Ігор Шуров - художник, композитор, журналіст і письменник, який нині живе і працює в Києві.

Знайомство з книгою «Слоуни. Хроніки нелюдського роду з коментарями та ілюстраціями» відбулось у вінницькій «Галереї ХХІ». Зал був наповнений шанувальниками творчості та друзями Ігоря Шурова, які знають його як колишнього «кіношника» з обласного клубу кінолюбителів, як екс-редактора газет «Тумба» та «RIA», арт-директора Української ліги КВН, кіносценариста творця розважальних передач на провідних телеканалах… До речі, серед безлічі творчих напрацювань і заслуг пана Ігоря є ще й те, що він батько відомого музиканта Дмитра Шурова, соліста колективу «Піанобой».

Історія нової книжки почалася з яскварих малюнків, на яких були зображені кумедні істоти, схожі на слонів. Згодом Ігор Шуров створив до цих малюнків іронічні есеї, героями яких теж стали вигадані автором слоуни - нібито представники «нелюдського роду», які все ж дуже нагадують колоритні людські типажі.

Хто вже прочитав книжку, ділився враженнями, що вона наповнена щирістю, фантазією та гумором. А в презентації «Слоунів» Ігоря Шурова взяли участь актор та режисер Григорій Сиротюк з театром «БУ!», актриса Людмила Земелько, дитячий театр-студія «Птаха» з наставницею Мариною Ревенко, письменники, барди, художники, освітяни. Лунали уривки творів, демонструвались ілюстрації, юні актори зіграли «слоунячу» буфонаду, автор роздавав автографи. А продюсер і ведуча Наталя Бужинецька висловила думку багатьох присутніх, що ця книжка Ігоря Шурова «так і проситься» в кіно або в мультфільм.

Детальніше - в наступному номері "Вінниччини".

Автор: Юрій Сегеда
Розповісти друзям: