3 Липня | 2017 | 14:59

А заступників обрати не змогли

На позачерговій сесії планували розглянути питання обрання першого заступника і заступника голови облради.

Одразу після завершення чергової сесії обласної ради було розпочато позачергову. Ініціювали її 32 депутати, аби розглянути питання обрання першого заступника і заступника голови облради. Нагадаємо, колишній заступник Олександр Качур надав перевагу депутатству в рідному Немирові, а перший заступник Людмила Щербаківська рішенням сесії була звільнена з цієї посади у травні.

Перед тим, як приступити до внесення кандидатур, депутати вирішили виключити з порядку денного обрання першого заступника і мали б обирати двох «рядових» заступників. Голова обласної ради Анатолій Олійник вніс на розгляд сесії двох кандидатів: Михайла Кременюка (від фракції Радикальної партії Олега Ляшка, заступник Немирівського міського голови) та Ігоря Хміля (від фракції партії «Обєднання «Самопоміч», заступник керівника виконавчого апарату облради).

Як зазначив Анатолій Олійник, кандидатури узгоджувались між фракціями, обрання заступників голови облради від різних фракції дозволить консолідувати депутатський корпус і максимально залучити до процесів підготовки та ухвалення рішень політсили, представлені в «обласному парламенті». А першого заступника можна буде обрати згодом. Можливо, ним міг би стати хтось із новообраних заступників, проявивши себе в роботі.

Але не так сталося... Ця сесія була вже другою протягом дня, голосування - не кнопками, а таємне, з бюлетенями, кабінкою та урною - почалось о 19-й годині, участь у ньому взяли 50 депутатів із 84. Кандидатуру Михайла Кременюка підтримали 42 депутати, Ігоря Хміля - 41 (необхідно як мінімум 43 голоси).

Детальніше - в наступному номері газети "Вінниччина".

Автор: Юрій Сегеда
Розповісти друзям: