27 Вересня | 2017 | 16:20

Проводять подвірний обхід

Заходи з евакуації населення продовжуються. Для перевезення евакуйованого населення залучено 71 транспортний засіб, 10 карет швидкої медичної допомоги та психологи ДСНС. В місцях безпечного розміщення евакуйованого населення організовано гаряче харчування та медичне забезпечення громадян. Прийнято рішення щодо призупинення навчання дошкільних та освітніх закладів розташованих у зоні можливого ураження.

 

Евакуаційні та громадські організації провели подвірний обхід житлових приміщень з метою вивезення людей похилого віку, інвалідів, дітей в небезпечні місця.

Інформації щодо загиблих внаслідок надзвичайної ситуації не зареєстровано. За оперативною інформацією травмовано 2 особи, які госпіталізовані до медичних закладів

Підрозділами ДСНС ліквідовано загоряння 6 споруд, що виникли внаслідок влучання боєприпасів. Також здійснюється моніторинг протипожежного стану населених пунктів в зоні надзвичайної ситуації.

Піротехніки ДСНС (8 розрахунків, 44 чол. та 18 од. тех.) спільно з представниками Нацполіції здійснюють подвірний обхід та виконують заявки від населення щодо вилучення виявлених вибухонебезпечних предметів. Виконано 21 таку  заявку із 26.

   До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації всього залучено 2 тис. 486 чол. та 345 од. техніки, а саме: ДСНС – 489 чол. та 131 од. техніки (у тому числі 2 літаки АН-32П та Єврокоптер ES-145); Нацполіція – 360 чол. та 113 од. техніки; Нацгвардія – 227 чол. та 17 од. техніки; ЗСУ – 935 чол. та 41 од. техніки (у тому числі 7 протипожежних танків, 6 БТР, 2 ІМР, 2 гвинтокрила та літак АН-30); СБУ – 400 чол. та 30 од. техніки; МОЗ – 30 чол. та 10 од. техніки; ПАТ "Укрзалізниця" – 39 осіб та 3 пожежних потяги.

До місця НС направлено 20 піротехнічних розрахунків чисельністю 98 чол. та 38 од. техніки. У прилеглих областях приведено в готовність 30 пожежних розрахунків чисельністю 150 чол. та 30 од. техніки.

Для проведення розвідки та гасіння пожежі залучено сім протипожежних танків, 2 інженерні машини розгородження та засоби повітряної розвідки.

З метою недопущення розповсюдження лісової пожежі рішенням Голови ДСНС залучено два пожежні літаки ДСНС АН-32П.

 Авіація ДСНС чотири рази скидала воду на осередки пожежі, внаслідок чого знижено небезпеку.

На місці події працює мобільна оперативна група ДСНС на чолі з Головою ДСНС Миколою Чечоткіним.

Розповісти друзям: