3 Жовтня | 2017 | 12:56

Верховна Рада долучиться до розслідування вибухів у Калинівці

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій доручив Комітету з питань національної безпеки та оборони ВР долучитись до розслідування вибухів на військових складах у Калинівці та дати свою оцінку цій події.

- Це суттєвий удар по обороноздатності воюючої країни і, на жаль, за останній час це далеко не перша подібна катастрофа у місцях, де зберігаються боєприпаси, - зазначив Андрій Парубій на початку засідання погоджувальної ради. Він також подякував військовим, рятувальникам, місцевій владі, які, ризикуючи життям, ліквідовують наслідки надзвичайної події.

Теми Калинівки торкнувся, зокрема, і голова парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони Сергій Пашинський, який заявив, що загальна сума збитків від низки підривів на військових складах України сягає більше мільярда доларів США.

Він також розповів, що після вибухів на складах у Балаклії Харківської області комітет провів закрите засідання в кабінеті начальника Генштабу, де протягом двох годин «обговорювали больові точки і прийняли конкретні рішення, як зробити так, щоб трагедія у Балаклії не повторилася». Однак ситуація повторилася через півроку. За словами С. Пашинського, не було виконане жодне з управлінських рішень, навіть не були освоєні 200 мільйонів гривень, які було виділено на посилення безпеки складів…

Також повідомляється, що в середу 4 жовтня оборонний комітет ВР проведе відкрите засідання щодо ситуації на військових складах у Калинівці.

Детальніше - в наступному номері газети "Вінниччина".

Автор: Юрій Сегеда
Розповісти друзям: