12 Жовтня | 2017 | 15:42

На що спрямують додаткові кошти?

За підсумками трьох кварталів на позачерговій сесії облради внесено зміни до бюджету на 2017 рік: збільшено план доходів загального фонду на 34 млн. грн.

Згідно зі зверненням голови облдержадміністрації депутати обласної ради розглянули зміни до цьогорічного бюджету області, ухваленого в грудні минулого року.

Отже, за підсумками трьох кварталів на позечерговій сесії облради внесено зміни до бюджету на 2017 рік: збільшено план доходів загального фонду на 34 млн. грн., також збільшено видатки загального фонду бюджету обласній раді на 1 млн. грн. - для надання матеріальної допомоги жителям області.

За рахунок збільшення доходів обласному департаменту освіти і науки виділено понад 20 млн. грн., які спрямують на навчання та забезпечення належних умов у загальноосвітніх школах-інтернатах, санаторних інтернатах, також для дітей-сиріт в дитбудинках, будинках сімейного типу, прийомних сім’ях; для ліцеїв з поглибленим вивченням окремих предметів, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою тощо. Загалом передбачено виділити понад 27 млн. грн. на виплату зарплат педагогічним працівникам обласних бюджетних закладів.

Збільшено видатки управлінню фізичної культури та спорту на півтора мільйони гривень - для навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту, утримання центрів з інвалідного спорту, підтримки ДЮСШ. Департамент охорони здоров’я теж отримає 1,5 млн. грн., а департаменту цивільного захисту - 1,6 млн., з яких понад 1 мільйон - на зміцнення україно-молдовського кордону.

Також збільшено видатки на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку в рамках Комплексної оборонно-правоохоронної програми, перерозподілено кошти освітньої субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на 12 млн. гривень…

Детальніше - в наступному номері газети "Вінниччина".


Автор: Юрій Сегеда
Розповісти друзям: