13 Жовтня | 2017 | 09:42

Творчість «Зимової вишні»

презентували в обласній бібліотеці ім. К. Тімірязєва на засіданні літературно-мистецького об’єднання «Автограф».

Літературний гурт «Зимова вишня» обєднує поетес із Тульчина, Тростянця й Ладижина. Вони беруть активну участь у мистецькому та громадському житті, здобувають призи на численних фестивалях і конкурсах, друкуються в часописах та альманахах. Нині ж представили читацькому загалу свої вірші та друковані видання в залі «тімірязєвки». Одна з презентованих книг - свіжий колективний збірник віршів «І музика, і слово, і сльоза…».

За словами лідерки «Зимової вишні» поетеси і народної майстрині Алли Гавришко-Бабічевої, гурт радо прийняв від письменниці Тетяни Яковенко запрошення долучитись до літобєднання «Авторгаф», що діє при обласному Будинку культури вчителя. Разом із «Автографом» поетеси вдосконалюють свою творчу майстерність, також саме з ініціативи Тетяни Яковенко відбулась ця і чимало інших мистецьких зустрічей.

- Багато віршів зараз присвячуємо подіям на Сході України та нашим захисникам, - розповіла Алла Гавришко-Бабічева. - Намагаємося поетичним словом підтримати хлопців в окопах і хоча б так наблизити нашу перемогу…

Звучали вірші на різні теми буття - про добро і совість, про батьків, про кохання, про осінь… Зі своїми поезіями знайомили присутніх учасниці гурту «Зимова вишня» Наталя Циганова (Тульчин), Світлана Кринична (Ладижин), Світлана Баламут (Тростянець).

А ще лунали пісні на їхні слова, на тексти Тетяни Яковенко та інших подільських авторів - у виконанні барда і колишньої актриси Театру ляльок Вероніки Остапчук та співачки і журналістки Тетяни Скомаровської.

Вітали поетес-«іменинниць» письменники Валентина Гальянова, Петро Гордійчук, Андрій Стебелєв, Ірина Зелененька, Віктор Рибачук та інші колеги і шанувальники творчості. А серед вдячних слухачів були, зокрема, студенти факультету філології й журналістики ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського та студенти Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

Детальніше - в наступному номері газети "Вінниччина".

Автор: Юрій Сегеда
Розповісти друзям: