29 Березня | 2018 | 16:21

І прем’єра, і відзнака

Звaння «Зaслужена aртистка Укрaїни» присвоєно aкторці облaсного музично-дрaмaтичного теaтру імені М. Сaдовського Любові Остaпчук.

У Вінницькому обласному музично-драматичному театрі - потрійне свято. Нещодавно відзначався Міжнародний день театру, і саме до цієї дати було приурочено чергову прем’єру: режисерка Оксана Бандура втілила на вінницькійсцені виставу «Ассоль» за п’єсою Павла Морозова. У цьому творі подано оригінальну інтерпретацію повісті Олександра Гріна «Пурпурові вітрила». Здається, всім відома ця пристрасна і щира оповідь про омріяне кохання юної красуні Ассоль…

Виконавиця ролі Ассоль Марина Жарковська лише у грудні вперше спробувала себе (і дуже вдало) в головній ролі у виставі «Аліса в Країні Чудес». РольАртура Грея, який приплив на пурпурових вітрилах, зігравМихайло Крисов. Також на сцені задіяні акторки-дебютантки Єлизавета Грищенко і Марія Левченко, які ще недавно були студентками.

Ще одна приємна новина: звaння «Зaслужена aртистка Укрaїни» присвоєно aкторці облaсного музично-дрaмaтичного теaтру імені М. Сaдовського Любові Остaпчук. Указ про це опубліковано на сайті Президента.

Любов Остапчук служить у вінницькому театрі з 1996 року, після закінчення Київського університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. За цей час зіграла понад два десятки ролей.

У її творчому доробку - леді Макбет у виставі «Макбет», Кетті у музичній комедії «Як повернути чоловіка», Ангустіас у трагедії «Дім Бернарди Альби», Анна у драмі «Украдене щастя», Маруся Чурай у виставі за однойменною поемою, Мадлен у мелодрамі «Жахливі батьки», Марія Антонівна в комедії «Ревізор», Соня у виставі «Дядя Ваня»…

А за роль Мавки в «Лісовій пісні» Любов Остапчук у 2009 р. стала лауреатом урядової премії імені Лесі Українки.

Автор: Юрій Сегеда
Розповісти друзям: