11 Червня | 2018 | 10:50

Як у воду канула

Два тижні тривають пошуки молодої літинчанки, матері двох дітей, яка надвечір вийшла з дому… Та не повернулася.
Пригода, від якої віє містикою, сталося у Селищі, котре поблизу Літина

Того дня Марія Кавецька разом з малими дітьми гостювала по сусідству, в мами. Потім, залишивши малих в бабусі, пішла додому. Надвечір до неї зайшла мати, адже будинки їх поряд. Однак Марію вдома не застала. Сусід розказав, що бачив, як хазяйка спочатку зайшла до будинку, а потім вийшла з нього з сумочкою в руках. Та подалася городами, стежкою в бік Літина. Було це, за його словами, десь о пів на восьму вечора.

Жінку шукали всю ніч. І в Селищі, і в районному центрі, де поліцейські передивилися всі камери відеоспостереження. Жодного сліду - Марія просто щезла.

За кілька днів з Польщі повернувся Євген, чоловік зниклої жінки. Й також підключився до пошуків. Каже, спілкувався перед тим з дружиною по телефону. Говорили про дітей, про майбутній ремонт. Все було, як завжди…

Жителі Селища прочесали довколишні ліси, побували на протилежному березі Згару, розклеїли фото Марії, розповсюдили інформацію про неї де тільки можна. Мати пропалої об’їздила тим часом монастирі та навіть відвідала екстрасенсів, які запевнили, що донька жива.

Час від часу до чоловіка чи батьків Марії телефонують люди, які запевняють, що бачили зниклу. Але кожного разу це виявляється неправдою.

Про Марію односельці розповідають тільки добре. До декрету жінка працювала бухгалтером у Літині. Проте й у декретній відпустці без роботи не сиділа – підробляла, була совісна, старанна. Спиртне не вживала в принципі. З чоловіком не сварилися.

Мобільний телефон Марії залишився дома. Ніяких підозрілих повідомлень у ньому не знайшли.

На жаль, випадок з літинчанкою хоч і моторошний, але не винятковий. Люди пропадають – і невідомо куди. Паралельно з Марією Кавецькою, наприклад, шукають ще й чоловіка, мешканця Гайсинського району, 43-річного Юрія Ситковецького. А в Могилеві-Подільському не можуть знайти 22-літнього Антона Павленка.

Автор: "Вінниччина"
Розповісти друзям: