12 Липня | 2018 | 09:52

Кривавий Місяць і зоряний потік

продемонструє жителям Вінницької області нічне небо в липні
Цього року середина літа насичена астрономічними подіями.

Одна з найголовніших, часткове сонячне затемнення, сталося 13 липня. Це явище пов’язане з молодиком – фазою, коли Місяць розташований між Землею та Сонцем майже на одній лінії. Правда, роздивитися затемнення можна було тільки, перебуваючи на півдні Австралії та Антарктиди.

До речі, езотерики запевняють, що затемнення хоч і часткове, однак матиме помітний вплив на наше життя, бо відбулося воно у п’ятницю, 13-го.

А 27 липня станеться повне місячне затемнення, чи, іншими словами, Кривавий Місяць. Це буде найдовше, найчервоніше місячне затемнення з початку 21 століття. Триватиме воно майже 103 хвилини. Втім, і цього разу українці побачать не всю «виставу», а лише фрагменти - часткове затемнення.

Цього ж таки дня, точніше, вночі на максимальну відстань до Землі наблизиться Марс. Розгледіти його поверхню можна буде навіть у звичайний бінокль.

 

Особливим буде також кінець місяця. 28-29 липня – задумуйте бажання. Адже у цей час повз Землю пролітатиме щорічний метеорний потік Аквариди. Власне, він уже почався, проте його пік припаде на ніч з 28 на 29 число. Тоді, обіцяють астрономи, зорі будуть падати одна за одною.

Автор: "Вінниччина"
Розповісти друзям: