20 Липня | 2018 | 10:00

Екскурсія для порятунку Мирослава

Усі кошти, зібрані під час благодійної екскурсії, підуть на порятунок життя 11-річного Мирослава Щербатюка, хворого на прогресуючу м’язову дистрофію, через яку він не може ходити.

 

Благодійна організація «З миру - по нитці» започаткувала доброчинні екскурсії Вінницею. Під час них відбуватиметься не лише знайомство з історією старовинних будинків, вулиць, історичних постатей, а й збір коштів на добрі справи. Отже, перша екскурсія відбудеться в суботу 21 липня.

Чому Вінницю називають Містом над Богом? Як у місті завдяки базарній площі побудували дорогу? Яка історія площі Калічі та що за вінницькі легенди повязані з чорним лісом? По якій вуличці колись не можна було їздити, а тільки ходити пішки, щоб не порушити спокій місцевого ватажка банди? Відповіді на ці та інші інтригуючі питання можна буде дізнатись, долучившись до екскурсії, вартість якої лише сто гривень.

- Найцікавішим буде те, що екскурсія складатиметься з історій життя вінничан, з їхніми переживаннями, злетами та падіннями. Якщо історики опираються виключно на факти, то ми спиратимемось і на людські історії. А ще в програмі дуже смачна кава, - розповідає організаторка благодійного заходу Мирослава Слободянюк.

Усі кошти, зібрані від екскурсії, підуть на порятунок життя 11-річного Мирослава Щербатюка, хворого на прогресуючу м’язову дистрофію, через яку він не може ходити.

- Мирославчик ріс здоровою дитиною, доки у 8-річному віці в нього не почали відмовляти м’язи, - продовжує Мирослава. - Хвороба бє по всьомуорганізму, навіть найменша застуда може перерости у пневмонію, а через слабкі м’язи він не може навіть нормально відкашлювати. Йому просто необхідний кисневий концентратор, який буде збагачувати легені киснем при застудах. Ціна такого апарату - 16 тис. 400 грн., але для матері, яка постійно бореться з невиліковною недугою, шукаючи порятунку по всіх лікарнях, така сума дуже велика.

Тому ця двогодинна суботня прогулянка містом буде не лише цікавою, а й доброю справою. Учасники зустрічаються о 13:00 на площі Гагаріна біля кавярні «Чорна кішка, білий кіт».

А хто не зможе прийти, але теж хоче зробити пожертву, може переказати кошти на рахунок мами хворого хлопчика у«ПриватБанку»: 5168 7573 6295 3590 (Рудь Діна Євгенівна).

Газета "Вінниччина" за 20 липня 2018 р.


Автор: Юрій Сегеда
Розповісти друзям: