2 Серпня | 2018 | 10:14

Обєднаня громад саботують малобюджетні сільські ради

Досі в Могилів-Подільському районі не створено жодної об’єднаної громади. А пропозиції сусіднім територіальним громадам від ініціаторів обєднання, зокрема, Могилів-Подільської міської , Вендичанської селищної , Козлівської сільської рад зазвичай зустрічають твердий супротив насамперед від очільників місцевих органів самоврядуванн.

І ніякі аргументовані доведення, фінансові розрахунки, що підтверджують доцільність обєднання не можуть похитнути опозиційної до адміністративних нововведень позиції  більшості голів  територіальних громад і сільських депутатів району. З початку нинішнього року, наприклад, депутати Козлівської сільської ради ведуть перемовини щодо обєднання з громадою сусідньої Бернашівки.

Звісно, зразу ж одним махом перебудувати адміністративний устрій свого села, що існував рівно століття, наважитись очільникам територіальних громад важко і навіть лячно,- висловлює свою думку перший заступник голови Могилів-Подільської райдержадміністрації з гуманітарних і соціальних питань Михайло Гоцуляк ( на знімку).- Якщо говорити відверто, то насамперед вони бояться позбутись своїх  керівних посад, а ще не хочуть брати на себе відповідальність за реформування...

 

/Текст повністю - в редакції газети

Автор: Антоніна Катеринич
Розповісти друзям: