2 Серпня | 2018 | 10:28

У селах ремонтують вулиці

Наразі працівники більшості сільських рад Шаргородського району зайняті організацією поточних ремонтів вулиць своїх населених пунктів. А ось в Рахнах-Лісових уже завершили капітальний ремонт дорожнього покриття однієї з центральних вулиць села.

 - Вперше в 2018 році започаткована програма виділення з державного бюджету субвенції місцевим бюджетам на здійснення ремонтів доріг загального користування місцевого значення, а також комунальної власності,- каже голова Рахнянсько-Лісової територіальної громади Володимир Мудрик. -  І наша сільська рада долучилась до цієї програми за умови співфінансування,  підготувавши проект щодо вибіркового ремонту дорожнього покриття вулиці Юрія Гагаріна протяжністю 640 метрів.

Кошторисна вартість проекту склала 1 мільйон 496 тисяч гривень. На початку липня ми отримали 742 тисячі гривень субвенції з державного бюджету. Ще близько 400 тисяч гривень  спонсорської допомоги надали ТОВ «Українська елеваторна  компанія» та всі підприємці села. Решту коштів виділили з сільського бюджету. І лише за місяць  робітники ФОПу «Халоян» якісно виконали всі роботи, чітко дотримуючись стандартів.

Спочатку виправили профіль дорожнього покриття, висипали і ущільнили щебеневу основу і лише тоді клали асфальт і каткували. Село у нас велике і протяжність всіх вулиць складає 64 кілометри. Асфальтовані лише деякі з них, а більшість – то грунтові, що потребують сучасного благоустрою. Отже, залучаємо кошти з різних джерел, аби в нашому селі зробити по-справжньому гарні дороги.

 
Автор: Антоніна Катеринич
Розповісти друзям: