14 Серпня | 2018 | 10:16

«Я цим горю»

Про Сергія Редчика у Хмільнику казали, що він талановитий організатор, дбайливий господар і, до всього естет. Особливо, коли, будучи керівником міського управління праці й соцзахисту, створив на його території гарненький, мов іграшка парк для відпочинку пенсіонерів. Тепер Сергій Редчик – міський голова. І його критикують саме за те, за що колись хвалили. Мовляв, носиться зі своїм ландшафтним дизайном, а кому він потрібен?..

 

- Я в курсі, що є люди, які бачать тільки погане, фотографують кожну калюжу, висміюють кожну мою задумку, - говорить хмільницький мер Сергій Редчик. – Але, сподіваюся, більшість мене знає, знають, що я не краду, не хитрую, не лінуюся, стараюся для всіх.

Стріли в мера полетіли, коли він узявся за улюблену справу – «зелений» дизайн.

- Я цим горю, захоплений ландшафтною архітектурою. До створення парків, до озеленення підходити потрібно професійно, по-європейськи. І я заручився підтримкою професіонала – запросив у місто киянку Олену Гнєзділову. Це архітектор, скульптор і ландшафтний дизайнер зі світовим, без перебільшення, ім’ям. Хіба погано, що така авторитетна людина погодилася нам допомагати? Навпаки, я вважаю це удачею!..

Торік Олена Гнєзділова показала хмільничанам ескізні варіанти ландшафтно-просторового розвитку головного парку міста.

Найперше, пояснила фахівець, старий, занепалий парк належало очистити від хворих та зайвих дерев. Нові насадження розпланували таким чином, щоб у кожному куточку була оптимальна кількість світла.

Далі визначили, внесли до плану зони відпочинку – дитячі майданчики, місця для катання на роликах, велосипедні доріжки, спортивних ігор.


/ Текст повністю - в газеті

Автор: Інна Медведєва
Розповісти друзям: