25 Вересня | 2018 | 10:21

З широко розкритими обіймами

Неформально і душевно відзначив Хмільник свій черговий «День народження»
Незважаючи на те, що дата випала не кругла – 656 років – до святкування в місті підійшли креативно. Акцент зробили не на розвагах (хоч їх не бракувало), а на спілкуванні. В рамках свята, зокрема, міський голова Сергій Редчик провів кілька «світських раутів» - приймав делегацію дітей та підлітків, гостей із міст-побратимів, депутатів і громадських діячів.

Оскільки «козир» Хмільника, крім, звісно, радону, розвинутий спорт, то святкування почалися з фіналу командного чемпіонату України «Богатирські ігри». До міста приїхало 24 найвідоміших стронгменів з Києва, Одеси, Галичини і Закарпаття. У перервах між змаганнями, а «Богатирські ігри» надзвичайно видовищні, співали-танцювали місцеві зірки.

Концертній програмі, виставкам-ярмаркам, майстер-класам, конкурсам передувала «Розмова з мером» - зустріч хмільницького голови зі старшокласниками міста.

Півтори години школярі ставили градоначальнику найрізноманітніші питання, серед яких і гострі, й «незручні»… Виявляється, дітей хвилюють дорослі речі – від реставрації кінотеатру й басейну до відбудови палацу Ксідо. Причому юні експерти не тільки допитувалися чому та як, а й пропонували свої варіанти вирішення міських проблем.

Дата 655 плюс 1 рік стала для міста-курорту знаковою. Вдалося, наприклад, знайти інвестора, який готовий вкласти кошти у відновлення палацу, перетворити його в туристичний об’єкт. А ще розпочали масштабну реконструкцію центрального парку. Там тепер і водограї, й лебеді, й ковані прикраси… Втім, переконаний хмільницький мер, це тільки початок. 

Що у подальших планах – про це він говорив на офіційному прийомі, який відбувся в міській раді. Гостей, а серед них були представники різних галузей та делегати з міст-побратимів, пригощали розповідями про славне минуле й перспективне майбутнє Хмільника, гарною, живою музикою й канапками...

 

Текст повністю - в газеті "Вінниччина"

Автор: Інна Медведєва
Розповісти друзям: