3 Жовтня | 2018 | 12:52

Одужає і стане поліцейським

П’ятирічний Іванко мріє служити в поліції і боротися з порушниками закону. Але для цього йому вже зараз потрібно побороти страшного ворога - ракову пухлину головного мозку.

 

За словами волонтерки Наталії Вершко, пухлина розташована в стовбурі головного мозку, в частині, що відповідає за дихання та серцебиття. І в будь-який момент хлопчик може перестати дихати. На жаль, для повноцінного обстеження та лікування доведеться везти Іванка в закордонну клініку. Батьки вже знайшли таку лікарню. Але ж потрібно 72 тисячі доларів. І це лише на діагностику та початкове лікування...

Збір коштів для порятунку життя маленького Івана Бедрія триває. Зокрема, заради цього 14 жовтня з 11-ї до 17-ї години в Центральному парку Вінниці відбуватиметься благодійний фестиваль «За життя» (на тому місці, де взимку ставлять ялинку). У програмі заходу виступи співаків, танцюристів та акробатів, розваги для дітей з аніматорами, майстер-класи, смаколики, сувеніри ручної роботи тощо.

Іванко завжди з захопленням дивиться на поліцейські автомобілі й каже, що, коли виросте, буде правоохоронцем. Дізнавшись про це, вінницькі поліцейські не лише зробили пожертву на його лікування, а й запросили хлопчика до себе в гості. Іванко посидів за кермом поліцейського автомобіля, вмикав маячки й сирену, також керував роботом, призначеним для знешкодження вибухівки. Спілкувався з бійцями спецпідрозділу «КОРД», подружився з розумною службовою собакою Ліндою...

- Слухайся маму й тата, а найголовніше - будь здоровий. Обіцяєш? А поліцейські будуть тебе чекати, - сказав хлопчикові генерал поліції Юрій Педос.

Аби бути здоровим і прийти в майбутньому служити до поліції, цей маленький мужній вінничанин мусить іще подолати низку важких поїздок, перельотів та процедур. Кожен із нас може своїм посильним внеском долучитись до здійснення його мрії: вирости, жити, працювати.

Кошти на лікування Іванка можна переказати на банківську карту його мами у «ПриватБанку»: 5168 7573 0588 4035 (Бедрій Євгенія Володимирівна).


Газета "Вінниччина" за 3 жовтня 2018 р.

Автор: Юрій Сегеда
Розповісти друзям: