8 Жовтня | 2018 | 11:35

Стати в коло

пропонують активіст дружинам і вдовам АТОвців
Твердження про те, що «у війни не жіноче обличчя» чомусь не піддається сумніву. Проте хіба воно беззаперечне? У війни, яка точиться на Сході України та називається гібридною, кілька ликів, в тому числі жіноче. Дівчата-добровольці воюють пліч-о-пліч з чоловіками, серед медиків і парамедиків, волонтерів, психологів більшість жінок… А є ще дружини АТОвців – ті, які захищають захисників, моляться за них, підтримують, повертають до мирного життя.

На думку учасників волонтерського руху «Бойові бджоли» та громадської спілки «А-ВЕСТА»,  суспільство часто випускає з поля уваги дружин ветеранів та учасників АТО. Так, їх запрошують на святкові заходи й траурні мітинги. Але справлятися з проблемами – дбати про дітей і господарство, піклуватися про чоловіка, коли він повернувся, його лікування та реабілітацію, оформлювати документи – ці жінки змушені самотужки.

Одним із способів допомогти дружинам військовослужбовців став проект «Жіноче коло», який придумали «Бойові бджоли» спільно з «А-ВЕСТОЮ» за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки...


/Текст далі - в газеті "Вінниччина"

Автор: Інна Медведєва
Розповісти друзям: