19 Жовтня | 2018 | 12:48

Змагання на Кубок області з таїландського спорту відбулись в Шаргороді

Останніми роками у Вінницькій області значно розширилось коло прихильників і аматорів таїландського боксу. А зачинателями популяризації цього виду спорту у нас стали спортсмени з Шаргородського району, котрі наразі уже мають чемпіонські титули, що вибороли у різних змаганнях і турнірах Всеукраїнського рівня. Відтак, природно, що відкритий Кубок області з таїландського боксу муей-тай відбувся 13 жовтня саме в Шаргороді.

Постійними організаторами міжрайонних змагань є брати Вадим та Артем Соляники, тренери Володимир Мудрик, Руслан Кочкін, які першими підтримали розвиток цього виду спорту у своєму рідному районі, а тепер вже й в області. Адже Артем Соляник нині очолює обласну федерацію з таїландського боксу. Потужну підтримку в організації нинішніх тайських двобоїв надали заступник голови обласної держадміністрації Олександр Крученюк та начальник управління фізичної культури і спорту обласної держадміністрації, заслужений майстер спорту України Сергій Чернявський (на знімку).

- Готувались ми до Кубка області протягом місяця, - каже Артем Соляник. - І в цьому нам допомагали підприємці з нашого та інших районів, які вкладають власні кошти у те, щоб наша молодь мала можливість займатись різними видами спорту, в тому числі і таїландським боксом, на гідному рівні. Серед них керівники ПП «Юхимівське», ПрАТ «Федорівське», ФГ «Врожайне, ФГ «Агро-дар», ПрАТ «Миколаївтурист», ПП «Іскра», ПП «Вельган», ПП «Литвин», ФГ «Осіпов», ФГ «Поділля», ФГ «Агро-Юпітер», ФОП «Войтенко», ПСК «Шаргородський ринок», ТОВ «Поділля будтрейд», підприємець Василь Головатий. Ми вдячні також завідуючому відділом сім’ї, молоді та спорту Жмеринської міської ради Андрію Борщенку, який надав для змагань великий професійний ринг, на якому, до речі, мали бої наші «Отамани». Адже спаринги «тайців» відбувались одночасно на двох великих рингах в Шаргородській районній ДЮСШ, керівником якої є теж наш партнер Іван Палій. Окрема подяка за підтримку і голові Могилів-Подільської райдержадміністрації Олегу Китасюку.

 

Свою майстерність на рингу випробовували команди з Бара, Бердичева, Житомира, Могилева-Подільського, Немирова, Рахнів-Лісових і Шаргорода, у складі яких були ще й дівчатка. Наймолодшою боксеркою була Аня Талько з Бердичева, яку два роки тренує Олег Глінський (на знімку) і за плечима якої уже п’ять переможних боїв. Захоплюючими були поєдинки старших учасників змагань – титулованих братів Олега та Артема Мазурів з Шаргорода, призерів Кубка України 2017 року Олександра Сологуба (на знімку) та Ярослава Наумчука з Немирова. Найсильніші боксери Артем Мазур з Шаргорода, Денис Майстренко та Богдан Тодощак з Рахнів-Лісових, Максим Бральчук з Могилева-Подільського, Ярослав Наумчук з Немирова, крім отриманих нагород – кубків і чемпіонських медалей, вибороли ще й перші свої пояси. В командному заліку «золото» взяли спортсмени з Рахнів-Лісових, «срібло» - з Бердичева, «бронзу» - з Немирова.

Автор: Антоніна Катеринич
Розповісти друзям: