25 Жовтня | 2018 | 11:11

Гостинці для захисників

Волонтери і мешканці Могилева-Подільського регулярно відряджають гуманітарні вантажі воїнам-захисникам. Цього разу ідейним організатором масштабної волонтерської допомоги був Валерій Самусь – вчитель української мови та літератури Ломачинецької ЗОШ 1-111 ступенів, який співпрацює з міською громадською організацією «Патріоти України».

Серед членів цієї організації є чимало  ветеранів АТО, зокрема, Олександр Сарабун і Юрій Шевчук. Вони з власного досвіду знають, що значить для солдата відчуття суспільної турботи. Свій вагомий внесок до вантажу додала громада Ломачинець.

Долучились до цієї доброї справи і працівники ДНЗ «Радість» з Новодністровська. На передову вони надіслали ще й відео, котре нагадуватиме воїнам, що на них чекають вдома. В основному вантаж складався  із продуктів харчування, книжок і дитячих малюнків. Як завжди до участі в допомозі бійцям ВСУ долучились  міський голова Петро Бровко та депутат обласної ради Геннадій Вацак, який  додав до вантажу ящики з печивом та тортами.

Допомогу відправляли з Могилева-Подільського ввечері у рідний для Олександра Сарабуна 46-тий батальйон спецпризначення «Донбас-Україна». Завантаживши автомобіль гостинцями для бійців волонтери вирушили на схід. З передової вони привезли подяки від воїнів, котрі з радістю прийняли дарунки від жителів  міста і району, спокій яких вони оберігають.

 
Автор: Тетяна Фоменко
Розповісти друзям: