25 Жовтня | 2018 | 11:18

Іван Іванович

Не сумніваюся, що кожний із вас має таких родичів, сусідів чи просто знайомих. Це, частіше всього, сільський інтелігент на пенсії, людина, яка усе життя пропрацювала, наприклад, головою профкому в колгоспі, вчителем праці у школі чи бухгалтером у «Сільгосптехніці». А тепер собі просто живе - тримає пасіку, косить траву для кози, вечорами дивиться телевізор… Та страшенно любить побалакати про те, як добре було колись і чому так погано сьогодні.

Іван Іванович, назвемо цю людину так, справжній експерт з усіх визначних аспектів буття – з політики, міжнародних стосунків, охорони здоров’я, екології, сучасного мистецтва, спорту… Він знає все й завжди, зажди готовий поділитися знаннями. Та що там поділитися – Іван Іванович дасть вам ці знання силоміць, хочете ви того чи не хочете. Варто йому тільки стріти вас десь на зупинці, біля крамниці чи просто на вулиці.

Є свій, персональний Іван Іванович і в мене. Багато років цей повільний, флегматичний чоловік просидів у сільраді – був землеміром, а якось, правда, недовго, навіть головою. Тепер він пересічний пенсіонер і… Відомий на всьому кутку політолог...

 

/Текст повністю - в газеті "Вінниччина"

 
Автор: Інна Медведєва
Розповісти друзям: