15 Листопада | 2018 | 09:48

Вклали любов і душу

Не пересічний клуб і не звичайний будинок культури, а свій Народний дім мають відтепер мешканці села Заозерного, що поблизу Ладижина.

Його поява – результат зусиль, які сільська громада докладала одразу в кількох напрямках. По-перше, Заозерне взяло участь в XV обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад та виграло грант у розмірі 90 тисяч гривень. По-друге, гроші добавили громадська організація «Життя та розвиток громад», птахофабрика «Вінницький бойлер» і Ладижинська ТЕС. Звісно, віднайшла круглу суму й сільрада.

Гуртом зробили якісний ремонт у сільському будинку культури. Тут встановили енергозберігаючі вікна з дверима, облаштували внутрішні вбиральні, завдяки партнерам-енергетикам кардинально поміняли систему опалення і встановили твердопаливний котел… А ще знайшли місце для невеликої кухні.

Відтепер колишній будинок культури виконуватиме кілька функцій. Як і раніше, «вогнища» культури, де працюватимуть концертна зала і гуртки… А також сімейного центру дозвілля, де можна буде святкувати весілля та ювілеї.

На відкритті Народного дому сільський голова Ірина Басараб сказала:

- Досвід створення цього закладу справді народний. Адже ми все робили спільно, вкладали в справу любов і душу.

Так само, з любов’ю до села та повагою один до одного торік у Заозерному створювали парк-виставку «Чотири століття просто неба». До неї увійшли стенди з розповідями про історію села, дитячий майданчик, фонтан і місця для відпочинку. За грантові кошти невгамовні заозернянці обладнали також сільський стадіон.

 
Автор: Інна Медведєва
Розповісти друзям: