15 Квітня | 2019 | 13:55

Колить голкою й тікає (оновлюється)

Анна Олійник
Вихідні багатьох вінницьких матусь пройшли в тривозі. В соцмережах стали поширюватися чутки, що в місті з’явився «голковий маніяк», який нападає на жінок з дітьми, колить голкою і, не даючи жертвам оговтатися, тікає.

Жінкам, які після нападу перебували в шоковому стані, допомагали перехожі, викликали швидку. Записи постраждалих та свідчення очевидців набирали сотні коментарів і репостів у Фейсбук.

- Ми з ще однією мамою забирали дітей з садочка, - розповідає очевидиця події Ірина Джога. – І побачили, як до жінки, яка гуляла з дитиною в візочку, підскочив молодий чоловік і чимось вколов у сідницю. Жінка скричала, а він тим часом швидко зник. Ми дуже злякалися. Хтозна, що їй вкололи. Може, та голка була заражена небезпечним захворюванням. Негайно викликали швидку. Сама жінка плакала, дзвонила своїм рідним, дитина теж була налякана. Ми дочекалися, поки приїхали її батьки (в такому стані, та ще й з дитиною, не можна було залишати їх самих), і їх забрала швидка. В лікарні вона на всяк випадок здала аналізи. Оскільки звернулася в перші 72 години після небезпечної ситуації, їй призначили низку препаратів, щоб запобігти можливому зараженню небезпечною недугою.

Пізніше в соцмережах з’явилися дописи інших жертв. Одна з них стверджувала, що їй здалося, наче голка була товстіша, ніж від медичного шприца. Можливо, це була спиця.

Відверто кажучи, тим, хто не був знайомий з очевидцями, вся ця істерія, особливо напередодні важливої політичної події, нагадувала фейк. Однак не в цьому випадку. Ми попросили прокоментувати ситуацію Анну Олійник, начальника відділу комунікації ГУ Національної поліції у Вінницькій області:

- 11 квітня надійшло 3 повідомлення з лікарні. З заявами в поліцію звернулися 3 жінки.До них на вулиці невідомий чоловік підбіг і вколов голкою чи іншим предметом в ділянку сідниць. Ми опитали потерпілих. Опис у всіх  приблизно однаковий. Чоловік віком до 30 років, одягнений у чорну куртку та з  сіримрюкзаком.За описами потерпілих, особа може мати проблеми з психічним здоров‘ям.

Всі три інциденти сталися в проміжок часу 19:20-19:40 в районі вулиць Шевченка, Амосова. 14 квітня надійшло ще одне повідомлення:схожий інцидент трапився на Старому місті.

Постраждалі проходять медичні обстеження. Попередньо негативних результатів не мають, але для отримання деяких результатів потрібен час.

Поліція проводить оперативно-розшукові заходи по встановленню й затриманню чоловіка. Опрацьовуються відео з камер нагляду. А на цей час у місті посилено патрулі. За всіма фактами відкрито кримінальне провадження за ст. 125 КК (Нанесення умисного легкого тілесного ушкодження)

Факт, що постраждала дитина, не відповідає дійсності.

Також не підтверджується інформація, що нападник обирає саме жінок з дітьми. Лише в першому випадку потерпілою стала жінка з маленькою дитиною.

Антоніна БАСЕНКО

 

 

Автор: Антоніна БАСЕНКО
Розповісти друзям: