31 Травня | 2019 | 09:58

Велодень у Вінниці

Близько тисячі велолюбителів з Вінниці, гостей міста й іноземців приїхали на велосипедах на Майдан Незалежності, щоб взяти участь у щорічному Велодні. У вишиванках, маскарадних костюмах та косплеї, родинами, командами й трудовими колективами, діти й люди пенсійного віку. З кожним роком Велодень у Вінниці, історія якого налічує 11 років, проходить все масштабніше та яскравіше. Корпоративні учасники брали з собою свої фірмові прапори або вдягали однакові футболки, дітей везли на дитячих великах або в спеціальних велопричепах, схожих на ті, що використовують рікши.

Організатор заходу, відомий вінницький велолюбитель, представник муніципального велопрокату компанії «Некстбайк Україна» Олександр Царевський розповів, що маршрут незмінний протягом чотирьох останніх років. Велосипедисти стартують на Майдані Незалежності, їдуть через Соборну – Пирогова – Урожай – Келецьку і фінішують біля ТЦ Plaza Park.

Сам пробіг зайняв близько півгодини. Велосипедисти проїхали маршрут на кінцеву Вишеньки. Там для них установили арку, і вся величезна колона доїхала до фінішу майже в повному складі.

Для тих, хто фінішував, влаштували святкову програму. Облаштували зону для оперативного ремонту велосипедів, встановили намети з кавою, варили куліш, каву по-турецьки.

На міському святі влаштували збір коштів на лікування юного вінничанина Саші Басюка, який зараз бореться з онкологією.

Автор: Антоніна БАСЕНКО
Розповісти друзям: