26 Червня | 2019 | 11:35

Ерудована дитина

 

«Ще не було таких задач, які б я не могла вирішити», - каже про себе учениця1 курсу фізико-математичного факультетуТиврівського ліцею-інтернату Катерина Задорожна.

Дівчинці 14 років, вона закінчила восьмий клас ліцею й вперше зі своїми навчальними успіхами вийшла за межі районних олімпіад. Протягом навчального року ліцеїстка виборола ІІІ місце по Україні в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики в місті Черкаси та здобула чотири перемоги у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з математики, української мови і літератури, інформатики, інформаційних технологій. Крім того, вона заслужено отримала 2 перемоги в ІІІ етапі Міжнародного літературного конкурсу імені Тараса Шевченка і в ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Василь Шестун, педагог Катерини, каже, що його учениця навчається у ліцеї лише перший рік, а до того була «зіркою» загальноосвітньої школи у Сутисках, що в Тиврівському районі. Тоді батьки успішної учениці вирішили продовжити її сходження «на Олімп», обравши факультет поглибленого вивчення точних наук при Тиврівському ліцеї-інтернаті. Окрім математики, дівчинка виявляє інтерес і до гуманітарних наук: української та англійської мови, літератури, про що свідчать вісім її цьогорічних перемог на олімпіадах районного рівня.

Катя Задорожна стверджує, що вивчення математики приносить їй неабияке задоволення. В майбутньому дівчинка хоче займатися програмуванням, але це ще не остаточний вибір майбутньої професії, а враховуючи загальну ерудицію Катерини – визначитися з кар’єрою буде непросто. Дівчинка каже, що займатися та поглиблювати свої знання її ніхто не змушує й не мотивує. Все ґрунтується на самосвідомості та внутрішній організованості, (в чому Катерині допомагають знання з тайм-менеджменту (планування та управління часом). Окрім відмінного навчання, ліцеїстка захоплюється читанням, зокрема полюбляє пригодницьку літературу, пише твори та поезію (об’єму якої вже вистачить на цілу збірку). Ще одним хобі дівчинки були і залишаються танці, якими вона ще донедавна займалася на професійному рівні. Втім, у цьому поєдинку перемога дісталася саме математиці, про що свідчать численні успіхи Катерини в цьому напрямку.

Автор: Вікторія Мельник
Розповісти друзям: