26 Червня | 2019 | 11:42

Талант розкрили педагоги

 

Десятикласниця Гайсинського ліцею №7 Ірина Турок – надбання та гордість рідного району. Другий рік поспіль дівчина стає переможцем всеукраїнського етапу мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, а цьогоріч ще й виборола перше місце на його міжнародному рівні. Дівчинка всерйоз зацікавилася філологією після закінчення молодшої школи. Почала писати твори не лише на вимогу шкільної програми, а й для себе. З’явилися перші вірші, творчі роздуми, есе для олімпіад, перемоги у творчих конкурсах, декламування поезії на районних та обласних конкурсах, що з регулярною стабільністю приносили талановитій ліцеїстці похвалу та заслужені перемоги.

У родині держслужбовця та столяра «розквітла» справжня творча особистість, талант якої допомогли розкрити педагоги навчального закладу. Зокрема Світлана Митченко, яка нині перебуває у декретній відпустці, та нинішній класний керівник Ірини - Людмила Гончарук.

Дівчинка має надію, що її здобутки будуть враховані під час вступу до вищого навчального закладу. З напрямком майбутній філолог вже визначилася – бажає вивчати журналістику.

У молодших класах Ірина із задоволенням відвідувала художню школу, але скоро її захоплення творчістю переключилося з мистецького напрямку на гуманітарний. Нині дівчинка бере додаткові заняття з англійської мови, а вечорами займається «релаксотерапією» - вишиває бісером рушники та картини. Цій «віддушині» школярку навчили подруги однокласниці, й часом саме це допомагає дівчинці впорядкувати думки та відпочити душею.

Має Ірина Турок й заповітну мрію: хоче багато подорожувати світом (адже за межі України вона ще ніколи не виїздила), бажає знайомитися з культурою, архітектурою та звичаями інших країн.

Як не дивно, але літні канікули відмінниця навчання планує витратити на… навчання. Дівчинка, маючи доволі непогані перспективи вступити до вузу на державне замовлення та бажаючи «допомогти» своїм батькам у фінансовому плані, свідомо йде на такий, здавалося б, недитячий крок. Коли інші відпочиватимуть, Ірина «підтягуватиме хвостики», адже свого часу інтенсивна олімпіадна програма завадила присутності дівчинки на всіх уроках. Для ліцеїстки важливі не оцінки, а знання, а літо саме той період, коли їх можна поновити і закріпити.

Автор: Вікторія Мельник
Розповісти друзям: