22 Серпня | 2019 | 14:44

Караоке-таксі без співів не поїде

Вкотре переконуюся: творчі люди не можуть жити в рутині. Буденні речі трансформують у творчий простір і залучають до нього інших. Про караоке-таксі Андрія Турка з захватом розповіла пасажирка, яка любить співати. Вона випадково сіла в музичне таксі, водій якого жартома заявив: без співів не поїде.

- Влітку я почав підпрацьовувати на одній зі служб таксі, і вже через кілька тижнів просто водити почало набридати, - розповідає Андрій. - Я замовив та встановив звукове оснащення і інколи почав співати, коли клієнти були не проти. А потім подумав, що буде цікавіше, якщо співати стануть пасажири. Головна мета - знімати виконання на відео й публікувати на ютюб-каналі «CRAZYTAHO KARAOKE». Вийшло щось на зразок мобільного талант-шоу. У моєму житті був досвід продюсерської діяльності. Хтозна, може, канал у майбутньому стане майданчиком, який зробить когось відомим.

Я здивований, що Вінниччина насправді талановита. Співати пропоную всім пасажирам. Зазвичай люди не очікують побачити в таксі мікрофони і реагують по-різному. Хтось затискається, соромиться. Нерідко більш відкриті і сміливі пасажири напідпитку, або співають пісні з матюками. Буває, картинка хороша, а спів такий, що я думаю, краще б уже не пропонував. Такі моменти, звісно ж, не потрапляють на канал. Я намагаюся відбирати якісний контент. А ось днями підвозив пасажира, який класно співав, але ховався від камери, мовляв, не можна світитися.

Андрій поділився, що йому самому подобається співати. У 2004 році навіть став переможцем Караоке на майдані, перемагав і в проекті «Шанс». Зворушливий дует Андрія зі старшою донькою на відомому телешоу «Х-фактор» переглянули на Ютюбі понад півмільйона людей. Родина переселилася в наші краї з Луганської області.

- Виїхали з Петровська на самому початку конфлікту, тому що я займав активну проукраїнську позицію, і в місті про це знали, - розповідає. - Стали надходити погрози. Спершу виїхали недалеко, а потім зрозуміли, що чекати нема чого. У Вінниці сім’я опинилася в 2014 році. Одного ранку вийшли у двір і побачили - спалили їхній джип - єдине цінне майно, яке вдалося вивезти з минулого життя, авто, яке провезло їх повз блок-пости. Кажуть, за луганські номери. Різні тоді настрої ходили серед містян…. Прикре непорозуміння Андрій простив. За час життя у Вінниці встигли народити маленького вінничанина. У родині 4 дітей: три доньки і син.

- Ого, який ви… - дивуюся й замислююся, щоб підібрати слово, який.

-… щасливий, - підказує герой і охоче розповідає про свою сім’ю. - Найстарша донька вступила в магістратуру ДонНУ, середня стала студенткою Технічного коледжу, молодша донька пішла в 4 клас, а наймолодшому сину 2,5. Дружина, в минулому підприємець, крім догляду за дітьми, разом зі мною зараз займається створенням 3-D моделей для імбирних пряників.

У Вінниці Андрія більше знають як шкільного фотографа. Ще він розробляє візерунки для вишиванок.

- Попередній президент нагороджував Героя України, який на вручення державної нагороди вдягнув вишиванку з тризубом мого авторства. Багато чим доводиться займатися, щоб утримувати велику родину. Не грабувати ж, - каже.

Автор: Антоніна БАСЕНКО
Розповісти друзям: