22 Листопада | 2019 | 20:15

Зустрінь кохання в перший день зими

Які місця ви вважаєте доречними для знайомства? За яких обставин можна зустріти свою половинку? Коли доля не знаходиться сама, можливо, варто її пошукати? Реалізувати мрію про сім’ю, зустріти справжнє кохання, закохатися з першого погляду можна завдяки «швидким побаченням». 1 грудня молоді самотні вінничани отримають можливість зробити перший крок у новий поворот свого життя. Вінничанин Артем Кузь реалізує цей доволі поширений в цивілізованих країнах спосіб знайомства в нашому місті над Бугом.

 - Як проходитимуть «швидкі побачення»?

-  Це відбудеться символічно, в перший день зими. Ми запросимо до затишного ресторану «Johnny Raw» тих людей, які попередньо зареєструвалися на нашому сайті і http://www.seeyouvn.club/?utm_referrer=https%3a%2f%2fl.instagram.com%2f

Їх пригостять зігріваючим чаєм, кавою, можна буде замовити десерти. Перший та найважливіший етап - побачення з кожним учасником/учасницею триватиме по 3-5 хв. Цього буде достатньо, щоб проявити себе. Порозмовлявши відведений час, учасники запишуть свої симпатії на картки.

В той же вечір вони дізнаються про взаємні прихильності. У другому етапі парам, які співпали, дадуть цінний інструмент для зближення. Ми запропонуємо пройти всесвітньо відоме опитування за унікальною методикою американського психолога. Вони поставлять один одному 36 запитань, відповівши на які, стверджує автор розробки, пара може закохатися. Психолог довів ефективність цього методу, провівши експеримент на незнайомих чоловікові та жінці, які за півроку одружилися. Випадки щасливих поєднаних пар після проходження анкетування - далеко не рідкість. Секрет у тому, що, відповідаючи на питання, люди розкриваються і швидко формують взаємну прихильність. Тест зі своєю дівчиною свого часу пройшов і я. Це розмова про мрії, негаразди, прагнення, страхи, очікування, можливість відкритися самому собі, перш за все.

Потім ніхто не губиться і не розходиться. Продовжуємо спілкування. Ми запросили на зустріч відомого психолога, сексолога-терапевта, експерта на телебаченні й радіо, автора статей в чоловічому журналі, ведучу гри «Мантра Сексуальності» Наталю Ішкову. Вона проведе живий діалог з нашими парами, обговоримо все про стосунки в 21 столітті. Буде можливість поставити питання та почути відповіді експерта.

- Як ти прийшов до думки організувати такий вечір знайомств у Вінниці?

- Цю ідею я виношував рік. Переглянув відеокліп, у якому були кадри з швидких побачень. Вкінці підсумок, що після зйомки кілька пар одружилися. Я загорівся думкою провести подібну зустріч у Вінниці. Серед зареєстрованих на зараз дівчат вдвоє більше, ніж хлопців. Вік учасниць приблизно від 22 років до 33 років, хлопців - від 25 до 35. Всі молоді, красиві, активні і сміливі. Відколи я став вербалізувати цю тему, у мене знайшлися знайомі навіть за 40 років, які б погодилися на участь в подібному проєкті. Так що не виключено, що пізніше проведемо вечір знайомств для більш зрілої аудиторії. Серед хлопців є один іноземець, який не дуже впевнено розмовляє українською, але дуже хоче познайомитися з українками ближче.

- Ти - теж молодий, не одружений. Розкажи, у яких несподіваних місцях доводилося знайомитися?

- Одного разу, будучи студентом, я познайомився з дівчиною на ринку, коли купував шпалери. Ми з хлопцями хотіли чорними шпалерами обклеїти кімнату в гуртожитку. Знайшли такі в одній ятці. Але тоді мені більше приглянулися не так шпалери, як донька продавчині. Я не наважився взяти її контакти. А коли ремонті роботи закінчували, виявилося, що бракує одного рулона. Знову я лечу на ринок, цього разу сповнений надій і рішучості! Приїжджаю  - а вона є. Так і познайомилися.

- Які місця й обставини вважаєш доречними для знайомства?

- Шукати свою любов я радив би за інтересами. Наприклад, я захоплююся спортом. Тому найкращим місцем для знайомства була б спортивна зала. Поки жив у Вінниці, я часто виходив на пробіжки - чим не момент для знайомства? Інші місця - книгарня, міські події, фестивалі, подорожі…

 - Яка твоя соціальна мета в проєкті?

 - Проєкт не комерційний. Учасники покривають вартість витрат на напої, спікера. Чесно кажучи, я й сам пішов би на таку зустріч. Я - не прихильник Інтернет-знайомств, але дуже люблю живе спілкування. Більшість пар знайомляться на роботі чи навчанні. Це чудові способи, але хочеться додати ще одну можливість. Подібні зустрічі з незнайомцями й незнайомками - це не лише шанс знайти кохання, а й можливість завести друзів, вийти з зони комфорту, стати більш відкритим, відшліфувати комунікативні навики.

 Швидкі побачення - це лотерея. Хтось поставиться до неї серйозно, а хтось купує квиток, щоб розважитися. В обох випадках є можливість виграти. То чому б не ризикнути?

 

Опитування

А як ви познайомилися?

Олена Костюк: Ми з чоловіком познайомилися на шкільному випуску. Перед світанком Павло дав мені свій піджак, а коли зібрався додому, посоромився попросити назад. Мусив бути до ранку поруч і додому провів. Поки я закохувалась, він всю дорогу думав, як забрати піджак! Були зустрічання і розтавання, але з 2008 ми разом. Пригадую той найважчий Новий рік в моєму житті. Моя бабуся безнадійно хвора, від переживань за неї зненацька помер дідусь, а вона відійшла за кілька після нього. Я тяжко переживала втрату. Ми з Павлом у той час не спілкувалися. Та він, наче щось відчув, ніжною СМС привітав мене з святами. Своїми добрими почуттями витягнув з тих важких емоцій.

Валерія Давидюк: Роки два тому я упала й вибила зуб. Їду в трамваї до стоматолога, в руках телефон. Тут у вагон поспіхом влітає і стає наді мною чоловік. Запитує:

- Вибачте, це у вас 7 айфон?

- Так, - киваю.

- А ви його в магазині купили?

- Так, - насторожуюся.

- Там в комплекті має бути шнур-перехідник. Ви не могли б мені продати?

- Могла б…

Я, мабуть, з розгубленості погодилася. Він записав мій номер, щоб увечері під’їхати забрати. Я, до речі, усміхнулася своєю беззубою усмішкою, але його це не збентежило. Наступного дня ми зустрілися. Несподіваний покупець прийшов з квітами й запросив на побачення. Ми попили разом кави. Тоді він і розповів, що побачив мене з вікна, коли їхав у машині. Швидко припаркувався і заскочив у трамвай. На ходу вигадав цю історію з перехідником, бо розумів, що так з ходу я номер телефону не дам. Проїхав одну зупинку і вийшов, щоб недалеко повертатися до авто. Романтичні стосунки у нас не виникли, але досі з усмішкою згадую цю історію.

Анастасія Сірик: Я працювала в магазині спецій. Прийшла в неробочий час до колеги. Пустився дощ. Як зараз пам’ятаю, я з несвіжим волоссям, рукою в гіпсі і без краплі косметики пила каву. До магазину зайшов покупець. Поки ми перечікували дощ, зав’язалася розмова. На наступний день я, попри гіпс, уже стояла за прилавком. Андрій проходив повз магазин, зайшов, привітався і запитав чи є «хмелі-сунелі». Потім пішов у своїх справах і повернувся - треба ж «хмелі-сунелі». Коли я потягнулася за банкою, запитав у спину: «Може сходимо, куди-небудь?». Я думала, він по телефону розмовляє, а виявилося, це адресовано мені. Розгубилася, але погодилася. Ось так спеції зближують.

 

Юлія Краснянська: Стосунки моїх батьків починалися, як в кіно. Тато перезустрічався з усіма подругами мами, а один з одним вони були неприязні. Потім він служив в армії, і мама нічого про нього не чула. Одного разу вона прийшла в клуб на дискотеку, де до неї стали приставати незнайомі хлопці. Думаючи, як відбитися від небажаних залицяльників, мама помітила давнього знайомого – тато вернувся зі служби. Підійшла до нього, сіла поруч, поцілувала в щоку, обійняла - коротше, зробила вигляд, що вони - пара. Відтоді й почалися романтичні стосунки.

Ксенія Павловська: Нас звели бальні танці. Він був профі, випендрювався і при першій зустрічі дико не сподобався. Ми святкували 8 Березня нашою танцювальною компанією. Грали натовпом у «Пляшечку». Я в грі була всього раз і потрапила на нього. Це було кохання з першого поцілунку. Потім рік я добивалася його, всіляко намагалася опинитися поруч, заслужила горде звання «свій пацан» від його товаришів. У компанії завжди була єдиною дівчиною, легко вливалася. На Валентина подарувала йому ланцюжок з медальйоном, з гравіруванням на латині. Рівненько через рік він здався, запропонував зустрічатися. А наступного 8 Березня запропонував стати його дружиною.

Автор: Антоніна БАСЕНКО
Розповісти друзям: