27 Грудня | 2019 | 14:14

НАШІ «ЛІДЕРИ» – У СТОЛИЦІ

Гарний настрій і позитивні емоції привезли лідери учнівського самоврядування навчально – виховних закладів Шаргородського району із столиці України в переддень Святого Миколая.

 – Протягом багатьох років  діє у нас районна громадська організація учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Лідер», – розповідає координатор цього об’єднання, директор районного будинку дитячої та юнацької творчості Юлія Іванівна Буряк. – На її рахунку багато цікавих і корисних справ. Це, насамперед, заходи з милосердя (участь у Всеукраїнській  акції «Назустріч мрії», «Серце до серця», ярмарки зі збору коштів для хворих діток, допомога людям похилого віку); з напрямку «здорового способу життя» (конкурси відеороликів «Бережи своє здоров’я», плакатів, художніх робіт, фотографій, агіттеатрів); збереження природи та екології ( розчищення річок, джерел, прибирання територій біля школи та своєї домівки і т.д.). Багато робимо для національно – патріотичного виховання. Тільки в цьому році провели «День козацтва», «День миру», створили районну дитячу організацію «Джурівці Шаргородщини» основану на матеріалах військово – патріотичної гри «Сокіл «Джура», і багато іншого.

    Всіх справ не перерахувати, адже ми - активні, відкриті, позитивні. Про нашу роботу знає народний депутат  України Лариса Білозір, яка і запросила лідерів шкільного самоврядування  до Верховної Ради. Наші активні вихованці  побачили на власні очі, з середини, так би мовити, як працюють депутати, мали можливість з багатьма з ними поспілкуватися, бути присутніми на пленарному засіданні і виконати найголовніше завдання поїздки до Києва –  на пропозицію спікера парламенту проголосувати в системі «РАДА» за мир в Україні, за розвиток і процвітання рідної землі.

    Для нас провели екскурсію приміщенням Верховної Ради, зробили фото біля державних символів України: Прапора і Конституції. А ще була зустріч  та фотографування із головою Верховної Ради Дмитром  Разумковим, вітання Святого Миколая, вітання Лариси Білозір та її колег – депутатів з Донеччини.  І на завершення перебування в найвищому законодавчому органі держави Лариса Миколаївна кожній дитині вручила подарунок від Св. Миколая.

Даючи інтерв’ю інформаційному відділу Верховної Ради та працюючи в освітньому центрі, наші діти сказали: «Ми, шаргородці, маємо багато мрій і прагнень у житті, серед них і бажання зробити свою домівку кращою, свій район більш розвинутим, а нашу державу – мирною, успішною і процвітаючою. Для цього  беремо приклад з людини, яка своєю наполегливістю, завзяттям у вирішенні багатьох проблемних питань, допомогою людям та громадам є взірцем для кожного з нас. Це – народний депутат України Лариса Миколаївна Білозір, знайомству і дружбою з якою ми щиро задоволені. 

 

     Ми гордимося що ми українці, ми гордимося своєю Шаргородщиною, ми пам’ятаємо своє минуле і поважаємо наше сьогодення і запевняємо, що станемо достойними громадянами нашої країни, зробимо все для її розквіту». 

Автор: Віктор Зеленюк
Розповісти друзям: