18 Лютого | 2020 | 10:30

Мій діагноз прозвучав у день народження

- Мені 40 років, я мама трьох дітей - 15, 6 і 5 років. Якраз у мій день народження доля піднесла несподіванку. Прозвучав діагноз - онкологія. Наймолодшому сину було всього два рочки. Почалися роки боротьби за своє життя.

- Мені 40 років, я мама трьох дітей - 15, 6 і 5 років. Якраз у мій день народження доля піднесла несподіванку. Прозвучав діагноз - онкологія. Наймолодшому сину було всього два рочки. Почалися роки боротьби за своє життя.

Олена Бабій показує фото, зроблене в той день, коли вона їхала дізнаватися результати аналізів. Біля автомобіля свіжа, доглянута молода жінка. Завите волосся спадає до середини спини. Здається, в людини, в якій вирує життя, не може трапитися такого лиха.

- Я пройшла весь протокольний комплекс лікування злоякісного утворення: операцію, хіміо-, гормонотерапію. Приймала дороговартісні препарати, від яких залежало моє життя.

- Які симптоми спонукали звернутися до лікаря? Певно, знайшли ущільнення?

- Ні. Після завершення годування грудьми третьої дитини довго не перегорало молоко. З часом появився біль. Лікарі стверджували, що це «постлактаційні зміни» і нічого страшного бути не може. Я наполягала на додаткових обстеженнях, після яких, як грім серед ясного неба, пролунав діагноз-онкологія.

Почався довгий шлях, повний болю і випробувань. На щастя, все це уже позаду, моє життя продовжується. Я вдячна усім, хто підтримував і допомагав мені впоратися. Те, яка я зараз, - результат праці над собою, прийняття себе іншою. У мене змінилося все. Перед тим було понад 10 років праці юристом, життя в щоденних перегонах, суди, стреси, нерви…

Найважче було витримати курси хіміотерапії, які пройшла по максимуму. Здорові органи теж постраждали і потрібно було підтримувати їх препаратами. Гормонотерапія дає теж свої побічні дії. Щодня щось роблю для свого здоров’я.

Пройшовши лікування методами офіційної медицини, які допомогли перемогти пухлину, я не отримала відповіді, як мені, знесиленій, знову піднятися на ноги. Відчувала тотальну слабкість, післяопераційний біль, в мене не піднімалася рука, мене діймав біль у кістках і т.п. Коли дійшло до точки, що не могла встати з ліжка, ми стали активно шукати альтернативні засоби. Тоді моя мама знайшла навчально-оздоровчий центр у Баку «Айшафа». Ми зателефонували, переслала свої результати аналізів, надала відомості анамнезу, описала свій стан - і там мені дали надію.

Протягом місяця я проходила програму реабілітації, направлену на очищення організму на клітковому рівні. Так, на умовному голодуванні перебувала 13 днів. Огортання, хіджами, масажі, зокрема вісцеральний, гірудотерапія, клізми, протипаразитарна терапія - програму з виведення токсинів для мене розробляли індивідуально за авторською методикою лікаря, якому я наважилася довіритися. Особлива увага приділялася дихальним практикам. Навіть здоровим людям я б рекомендувала займатися дихальною гімнастикою за Стрельниковою, щоб повноцінно насичувати киснем кожну клітинку свого тіла.

Повернулася з Баку іншою людиною - повна життєвих сил, з готовністю діяти. Я просто літала! В професію юриста повертатися не хотіла - це був завершений життєвий етап.

- Що б ви побажали людям, які зараз змагаються зі злоякісним захворюванням?

- Я не раз була вже однією ногою «там». Це Божий дар, що подолала цей рубіж, вибралася. Було багато втрачено, але я знову починаю жити. Тут ще має значення сила волі і віра. В мене була потужна мотивація і бажання жити: бачити, як виростають мої діти, щодня їм усміхатися, дарувати людям радість і добро. Це енергія, яка променить зсередини. Мені здається, вона навіть не залежить від мене - вона просто є. Фізичне очищення неможливе без духовного! Мій рецепт і побажання людям, які зіткнулися з проблемою онкології: не боятися. Страх і паніка пожирають зсередини. Зупинитися, видихнути, все зважити і вперед!

Лікар, створений природою

Пройшовши методику очищення на клітковому рівні, Олені захотілося принести її частину в Вінницю. Для себе обрала гірудотерапію - лікування п’явками та вісцеральний масаж. Навчалася в тих же лікарів у Баку, отримала дипломи, а головне - знання та пройшла практичну підготовку і готова допомагати людям.

- Все починається з живота, - розповідає. - Відновлення починається там, де розміщуються внутрішні органи й судини. А коли до масажу приєднуються природні санітари крові - п’явки, то оздоровлення має дивовижні результати. Ефективність гірудотерапії доведена офіційною медициною: вона перешкоджає тромбоуворенню, нормалізує артеріальний тиск, насичує клітини киснем, нейтралізує агресивний вплив мутагенів, активізує захисні функції організму, знижує больові симптоми в усьому тілі. Якщо в людини «чиста» кров, лімфатична система працює правильно, сильний імунітет, з будь-якою хворобою організм може впоратися сам. Разом з тим, завжди має бути присутній здоровий глузд. Альтернативні методи стають у нагоді, коли офіційна медицина проводить людину до певного етапу, але далі не може допомогти покращити якість життя. Я за те, щоб кожна людина отримувала максимум інформації, мала всі можливі інструменти, щоб боротися за своє життя. Я пройшла цей шлях сама, отримала знання і зараз запроваджую їх у практику.

Тим часом, працюю над підготовкою для відкриття косметологічного кабінету, оздоровитися й омолодитися допомагаю своїм рідним та близьким. Маю власну базу з позитивними результатами косметологічних процедур. Гірудопластика обличчя - органічний і дивовижно ефективний спосіб омолодження без ін’єкцій. Встановлення п’явок по певних проєкціях на обличчя дає неймовірні результати: підтяжка, помітне омолодження, з їх допомогою можна прибрати зморшки.

- Де берете п’явки?

- В медичних та косметологічних цілях не використовуються болотні кільчасті. Закупляю сертифіковані п’явки на Львівській фермі. Використовую один раз. Для найвищої ефективності мають значення утримання і догляд. Це лікар, створений самою природою, який не зробить гірше. Звісно, є протипоказання: п’явки не можна використовувати людям з гемофілією, вагітним, відносно протипоказані при гіпотонії, анемії. Хочу побажати всім бути здоровими і  красивими!

Автор: Антоніна БАСЕНКО
Розповісти друзям: