19 Лютого | 2020 | 13:20

Слідами наших публікацій. Подяка з Луки

 

Після виходу популярного циклу статтей про життя населених пунктів з однойменними назвами до редакції газети надійшло чимало схвальних відгуків від наших читачів. Адже проживаючи на теренах однієї області, земляки часто-густо мало що знають про своїх сусідів, «мілко плавають» у власній історії та, загрузнувши у вирі щоденних турбот, забувають про те, ким є насправді – працьовитою та гордою нацією з глибоким історичним корінням, що сягає сивої давнини.

Цього разу говоритимемо та дякуватимемо Луці, яка належить до Тесівської сільської ради Літинського району. Левову частку інформації щодо минулого Луки, яка заховалася в густих лісах на рубежі двох областей (Вінницької та Хмельницької), нам повідав виходець з цього самобутнього села, який нині проживає в обласному центрі - журналіст за освітою і пастор за Божим покликанням Олександр Козубовський. Він не лише надав вичерпну інформацію про рідне село, а й особистим візитом подякував редакції про статтю в газеті.

Навідавшись до Луки, чоловік роздав газету зі статтею місцевим жителям, які, за його словами, залишилися вельми задоволеними. Люди гуртом читали, ностальгічно пригадували давно минувші часи та дякували редакції газети за увагу до їхнього населеного пункту.

Нині лучанам, як і більшості населення малесеньких українських сіл, живеться вельми непросто. Люди в даних умовах змушені виживати, а не жити повноцінним життям, але навіть за таких обставин, маючи мізерні пенсії та «букети» тяжких хвороб - не втрачають надії, жартують та підтримують одне одного і словом, і ділом.

Ми ж, натхненні почутим та побаченим, вирішили не припиняти на цьому цикл тематичних статтей, адже бачимо, що людям дуже потрібна наша (газетна) увага і підтримка. Ми працюємо для вас і пишемо про вас – з «Вінниччиною» в думках і в серці.

Дякуємо всім і кожному за те, що в часи інтернет-експансії продовжуєте читати і залишаєтеся нашими незмінними шанувальниками. Наостанок додамо, що наступний цикл статтей буде присвячений Тростянцям. Тож очікуйте на продовження і до зустрічі на сторінках «Вінниччини».

Автор: Вікторія Мельник
Розповісти друзям: