24 Лютого | 2020 | 14:58

На прилавках «АТБ» в 2020 році з'являться інноваційні лімітовані товари

 

Сьогодні компанія «АТБ», яка є лідером української роздрібної торгівлі, трохи відкриє завісу комерційної таємниці і поділиться з нами своїми сміливими задумами на рік. Ми розповімо про те, що нового, цікавого, смачного, корисного, ексклюзивного і гарантовано якісного в 2020-му можна буде побачити на прилавках 1082 супермаркетів торговельної мережі, в тому числі і у Вінниці.

Для майже чотирьох мільйонів постійних клієнтів «АТБ» в 24-х областях України сюрпризом стане поява на прилавках маркетів цієї мережі лімітованих товарів власного виробництва. В даний час асортимент кожного з таких дискаунтерів становить 3,5 тисячі найменувань. Понад чверть товарних позицій (26%) представлені товарами власних торгових марок «АТБ». Це якісна продукція від відомих виробників.

«АТБ» володіє чотирма власними торговими марками, які належать до всіх цінових категорій. Преміальний сегмент представлений ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected», середній плюс - «Спецзамовлення" АТБ "», середній - ТМ «Своя лінія». Найбільш економний - ТМ «Розумний вибір». Кожна із зазначених марок займає лідерські позиції в своєму сегменті, оскільки відрізняється високою технологічністю виробництва і відповідає європейським вимогам до якості, безпеки та органолептиці продукції (смак, аромат, зовнішній вигляд і т.п.).

Особливе місце в цьому списку СТМ займає полюбився мільйонам клієнтів, включаючи жителів Вінниці, марка «Своя лінія». Вихід на ринок продукції з таким маркуванням багато років тому став справжнім проривом - ці товари здивували покупця знайомим з дитинства, натуральним, домашнім смаком і безумовною якістю.

У минулому році в дискаунтерах помітно оновили і розширили лінійки снекових товарів, молочної групи, кондитерських виробів та іншої продукції цієї торгової марки «АТБ». Акцент був зроблений на виробництві інноваційних товарів без додавання пальмової олії, консервантів, барвників та інших шкідливих добавок. Це продукція для здорового харчування, яку за європейським прикладом все частіше вибирають українські споживачі.

У 2020 році компанія планує приділити особливу увагу випуску інноваційної лімітованої продукції.

Такі товарні позиції спеціально підбираються з урахуванням інтересів і переваг клієнтів, яких в «АТБ» традиційно вважають не просто покупцями, а партнерами по бізнесу.

У поточному році лінійки всіх категорій товарів розширять за рахунок ексклюзивних позицій і яскравих ліцензійних продуктів.

Одним з наочних прикладів стала поява нових цукерок - «Асорті» Королева ночі» від ТМ «Своя лінія». Обличчям проєкту стала відома співачка Ольга Полякова, яка в рамках співпраці великих брендів раніше випустила музичний кліп з такою назвою. Її фотографія в сценічному вбранні прикрашає кожну пачку таких лімітованих цукерок.

Здивують і смакові якості нового продукту. Оновлення торкнулося не тільки зовнішнього вигляду товару: були також внесені зміни в його рецептуру, поліпшені органолептичні показники. Нагадаємо, що до продукції власного виробництва, яка продається тільки в магазинах «АТБ», компанія висуває особливо суворі вимоги. На прилавки цих магазинів можуть потрапити тільки натуральні і безпечні продукти, адже ексклюзивний асортимент є візитною карткою лідера української галузі рітейлу.

Потрібно підкреслити, що цінова політика торгової мережі залишається незмінною вже понад чверть століття. Вартість будь-якого товару в дискаунтерах «АТБ» в середньому на 10-15% нижчою середньоринкової. Якщо ж мова йде про продукцію власних торгових марок, то ціна може бути і на третину нижче за ціну будь-яких аналогів інших брендів.

 

Автор: Наталія Лебіга
Розповісти друзям: