Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 502 матеріал(ів)
01.
21/02/20
Бюджетні гроші. Вінничани їх не рахують. Вони їх сплачують податками. В новинах читають, куди їх виділяють, і що їх завжди мало. Та яким чином наші гроші «освоює» влада? Невелика фінансова екскурсія від газети «Вінниччина» на прикладі одного театру
02.
20/02/20
«Друзки міфології» - під такою назвою нещодавно експонувалась виставка графіка Андрія Машковцева в краєзнавчому музеї. На ній були представлені більше тридцяти сюрреалістичних робіт з елементами світової міфології, біблійних мотивів та стародавнього письма.
03.
20/02/20
Попри чутки, медичні установи, що не визначені як опорні, однак продовжать свою лікувальну роботу на нових, тепер вже кращих для пацієнтів умовах. Нагадаємо, що Національною службою здоров’я розроблено 27 лікувальних пакетів, які будуть повністю фінансуватися НСЗУ та є безкоштовними для пацієнтів. Ні за послуги, ні за ліки, ні за дослідження пацієнт не повинен платити. Більше того, тепер він сам має правовибирати, в яку саме лікарню йому звернутися. І його вибір навіть не обмежений границями області – він може звернутись у будь-який заклад в країні, де укладений відповідний договір з НСЗУ.
04.
20/02/20
Нещодавно у Вінниці відбувся конкурс «The best baby dish» - краща дитяча страва». На ньому змагались кухарі дитячих садочків Вінницької міської об’єднаної територіальної громади. Чимало з них отримали дипломи та відзнаки. Серед номінантів була і кухар ДНЗ №19 «Дивограй» Діана Григорук. Вона перемогла у номінації «Кухар-новатор» - «Страва-новинка», презентувавши печінково-картопляні роли. Діана Іванівна переконана, що ця страва – справжня знахідка і для професійних кухарів, і для матусь, які ніяк не можуть вмовити своїх «малоїжок» скуштувати печінку. Адже більшість маленьких діточок категорично відмовляються їсти корисний, але несмачний для них субпродукт.
10.
05/02/20
Неабиякі пристрасті вирували під час наради з головами територіальних громад району з питання децентралізації. Вона відбулась днями - саме тоді, коли строки добровільного об’єднання добігають кінця, а в районі так і не порозумілись щодо остаточної конфігурації. Звучали заклики і захистити Тиврівський район від руйнування, і навпаки – дати громадам «розлучитися» на добровільних засадах і відчути всі переваги децентралізації, і звинувачення у недалекоглядності та байдужості місцевих політичних еліт та інертності багатьох сільських громад. Адже багато з них заходились творити громаду буквально в ці, останні дні…
1234567891011