Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 486 матеріал(ів)
11.
24/12/19
каже про себе Наталя Шліхта, кухар дитячого садочка «Казка», що у Стрижавці Вінницького району.
13.
24/12/19
саме ці слова почула від матері медсестра Марина Колеснік (Мосійчук) перед відбуттям для проходження служби до буремного Сходу ще на початку збройного конфлікту з Росією.
14.
24/12/19
від перших кроків та сміливої ідеї створення приміської ОТГ до призначення центральною виборчою комісією виборів депутатів та голови, пройшла Гавришівська об’єднана територіальна громада.
15.
20/12/19
Тим, хто отримує соціальну підтримку неправомірно, рано чи пізно доведеться за це відповідати. Це ще раз засвідчили результати масштабної перевірки надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, яку здійснило Мінсоцполітики за підтримки Світового банку. Понад 33 мільйони гривень повертатимуть до бюджету громадяни, що надали недостовірні дані для отримання цього виду соціальних виплат.
16.
13/12/19
Як ми уже повідомляли, у понеділок під стіни Вінницької облдержадміністрації з акцією протесту прибули активні громадяни із декількох сіл Гайсинського району, котрі прагнуть, аби врахували їхню думку щодо створення об’єднаної територіальної громади. Про те, що пристрасті довкола цього процесу не вщухають, «Вінниччина» писала вже декілька разів. Адже перспективні плани, в яких начебто враховано усі принципи цього об’єднання, надто далекі від реального стану справ. Найголовніше, як запевняли люди, зовсім не враховується їхня позиція.
17.
13/12/19
18.
06/12/19
Люди змушені захищати новостворену об’єднану територіальну громаду від бюрократичного свавілля Якщо законні методи не спрацюють, усе селище вийде на трасу перекривати рух
19.
06/12/19
«Досить, не фотографуйте вже…», - за чотири роки на посаді голови Вінницької обласної ради Анатолій Олійник так і не звик до уваги журналістів. Хоча й до цього рік був головою облдержадміністрації. Він завжди стриманий у своїх висловлюваннях. Можливо, ще робота в Одеському обкомі комсомолу навчила фільтрувати інформацію. Анатолій Олійник зайвого не скаже. Але натякати вміє. Йому приписували «порохоботство», а тепер шукають «заЗЕленілу» політику. У будівлі вінницької обласної влади він «пережив» Валерія Коровія, але ще не побив рекорд Григорія Заболотного. Влада – це його вибір. Хоча зізнається, що не знав про призначення голови Вінницької ОДА 2014 року. На співбесіді в Адміністрації Президента думав про повернення на посаду голови Томашпільської райдержадміністрації. Там, в рідному селі, досі живе його мама: «Саме сьогодні їй 89 років, «бабушкафон» їй подарував – щодня телефоном спілкуємось. Не хоче їхати з села - там сусіди, там життя. Були ще кури, але цього літа не було – вже не може…» Про діда «куркуля» (каже, не личить діду це слово, бо він був просто господарем та батьком 15 дітей), друзів у політиці й субординацію, про проблематику роботи водоканалу, голосування двома пальцями та «Рабиню Ізауру», а ще чому депутатів у облраді стало менше – в ексклюзивному інтерв’ю для газети «Вінниччина» із Анатолієм Олійником.
20.
05/12/19
Ямпільська Писарівка досить велике село, адже з теперішніми мірками, якщо в сільській громаді проживає понад тисяча мешканців, які мають свою школу, садок, клуб та амбулаторію - то це вже справжнє громадище, думку якого ігнорувати не можна.
123456789101112