Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 530 матеріал(ів)
13.
12/03/20
Родина Федора та Олени Гулковських переїхала на Вінниччину з Буковини у 1990 році. І відтоді ці енергійні, щирі, працьовиті люди живуть в лісі. Так, тридцять років поспіль, без перерв, канікул та відпусток. Вони не самітники та не екопоселенці. Просто доля їхньої сім‘ї тісно пов‘язана з лісництвом: Федір Фридрихович – майстер лісу, такий шлях вибрав кількадесят років тому, а дружина розділила цю життєву стежку. Відтоді так і живуть у кордоні (спеціальний будиночок для лісівників), посеред буяння лісу в Тиврівському районі. І багато років підтримують це буяння, адже їхніми руками висаджено та виплекано не менше трьох гектарів дерев різноманітних порід.
14.
12/03/20
За природною закономірністю і суєтною плинністю часу жмеринські кровопролитні події 27 лютого відходять на вторинний інформаційний план. Сьогодні триває розбір польотів і правове встановлення ролі кожного, хто причетний до них. А поки готується спектакль за сценарієм «кожній свашці – по ковбасці», люди з оточення пана Світлака і його опоненти дивляться зі «своєї дзвіниці» на причини і наслідки резонансного побоїща. Погодився прокоментувати пристрасні події і міський ексголова Жмеринки 58-річний Анатолій Петрович Кушнір.
15.
04/03/20
Кохання до жінки здатне підняти чоловіка до небес, пробудити в ньому таланти та спровокувати на творчість. Саме таким шляхом на світ з’являються музичні композиції, які залишаються топовими на десятиліття, пишуться художні полотна, від яких неможливо відірвати очей, створюються п’янкі парфуми та виготовляється шоколад незвичайних смакових комбінацій. Наш герой не став винятком з даного неписаного правила. Його кохана муза також надихає перспективного молодого чоловіка на кулінарні подвиги: створення пікантних соусів про свято й на щодень.
16.
04/03/20
Вінничанка Любов Воронецька є палкою прихильницею давнього виду малярства – «петриківки». Петриківським розписом жінка захопилася саме під час навчання у вінницькому вищому художньому училищі. Тоді цей вид мистецтва «зачепив» пані Любов своєю багатою кольоровою палітрою, фантазійною історією та можливістю до безмежності розширювати рамки власного творчого становлення. Поглиблені ж знання з петриківського розпису жінка здобувала вже за допомогою самоосвіти та постійних мистецьких експериментів.
17.
04/03/20
«Картопля по-уланівськи» сьогодні є у меню ресторанів всього світу. Її їдять в Америці, Ізраїлі, Канаді… Ніби нічого складного: порізана начетверо велика картопля, обсмажена у великій кількості олії (1 кг картоплі на 500 г олії) і полита соусом – потовчений часник, олія і сіль. І все. Але саме за цей рецепт 5 листопада 1965 року вінничанку Глафіру Василівну Дорош нагородили орденом Трудового Червоного Прапора. Мабуть, єдиний випадок у СРСР, коли такою високою нагородою відзначили не того, хто вирощував багаті врожаї картоплі, а хто її просто і смачно приготував. Слава до кулінарної майстрині з Вінниччини прийшла настільки раптово, що досі про це ходять легенди. Глафіра Василівна залишилася у своєму рідному селі Уланів, а не переїхала до Москви, куди її запрошували працювати в ресторани…
18.
04/03/20
Традиційно в лютому у Вінниці відзначають переможців регіонального конкурсу «Людина року». Сам конкурс започаткований ще у 2000 р. Цьогоріч конкурсна комісія отримала 121 заявку на участь у конкурсі. Переможців визначали у 34-х номінаціях.
19.
04/03/20
9468 – стільки разів виходила у світ газета Літинського району. 100 років тому літинчани читали першу газету. Читали ті, хто умів читати… Війна, революція – це і сьогодні актуальні теми. Хоч війна уже інша, революції не ті, але «Літинський вісник» - є!
20.
04/03/20
- зізнається Микола Щерба з Мурованокуриловецького району
123456789101112