Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 281 матеріал(ів)
101.
23/08/16
Цей факт директор ТОВ «Іллінецький цукровий завод» Віктор Юр особисто почув від керівників Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор», які побажали вдалого старту й успішного сезону. До речі, для Віктора Володимировича це вже 40-ий виробничий! А свій перший – він провів рядовим робітником на Степанівському цукрозаводі Вінницького району, звідкіля родом.
102.
23/08/16
вшанували пам’ять синів і дочок України, що в різні часи виборювали її свободу. Напередодні Дня Незалежності України відбулось покладання квітів до Меморіалу Слави, пам’ятного знаку «Пам’яті небесної сотні та Героїв АТО» та інтерактивної стели Небесної сотні та загиблим Героям АТО. Перші особи області і міста, представники державних установ, громадських та політичних об’єднань, усіх релігійних конфесій Вінниччини прийшли у цей передсвятковий день з квітами и низьким уклоном до тих, хто віддавав своє життя заради миру у вільній Україні
103.
23/08/16
23 серпня, в День Державного Прапора України, з самого ранку вінничани та гості міста заполонили святково прикрашений Майдан Незалежності. Тут відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України з нагоди 25-ї річниці незалежності держави. Протокольний захід відкрив своєрідний святковий марафон різноманітних урочистостей з нагоди головного свята країни. Участь у церемонії взяли голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, представники духовенства та громадськості області.
104.
23/08/16
Педагог Семен Рябоконь ось уже довгі роки викладає учням Юхимівської СЗШ І-ІІІ ступенів хімію. Але у свій час здійснив кваліфікаційну перепідготовку, щоб мати змогу навчати сільських дітей ще й музичній грамоті, адже сам з юності майстерно володіє грою на баяні, сопілці, гітарі, бас-гітарі, балалайці і трубі. Отож, уроки музики для школярів він перетворює у творчу майстерню. А три роки тому з легкої руки педагога у школі народився дитячий гурт сопілкарів «Щедрик
105.
23/08/16
На Вінничині відкрито меморіальний комплекс Миколи Леонтовича
106.
23/08/16
Марина молодша за державу, в якій народилася. Але, здається, ця мила, схожа на сонячний промінь 22-річна дівчина встигла досягти в своєму житті не менше, а може, й більше, ніж наша держава: вона знайшла величезне захоплення, отримала гарну освіту й престижний диплом, побувала в різних країнах, стала успішним керівником… Та вже має багато дітей. Хіба може таке бути, запитаєте ви. Може!..
107.
23/08/16
Форум української молоді з діаспор вперше проходить у Вінниці. Як завжди, ініціатор заходу – Світовий Конгрес українських молодіжних організацій.
108.
22/08/16
До Вінниці прибувають закордонні гості, щоб узяти участь у святкуванні 25-ї річниці Незалежності України. В числі перших – офіційна делегація з Ліберецького краю Чеської республіки у складі гетьмана Люберецького краю Мартіна Пута, його заступника Йосефа Ядрни, керівника департаменту охорони здоров’я Петра Тульпи, директора медінституту Люберецького краю Яни Урбанової та члена правління Люберецької обласної лікарні Марії Фриауфової.
109.
22/08/16
В області поновлено проект «Вінниччина очима редактора», в рамках якого керівники ЗМІ відвідали Гайсинський район. Напередодні святкування 25-ї річниці Незалежності ця поїздка була дуже доречною, адже побачене дивувало, тішило, додавало гордості. Ми вміємо, можемо, знаємо, наш народ – найпрацьовитіший, найкреативніший, найкращий! Щоб у цьому пересвідчитися, - приїжджайте у Гайсин!
110.
22/08/16
Гарна подія сталася напередодні Дня Незалежності України у Вінниці. До нас завітали поляки з Лодзинського воєводства, щоб презентувати проект співпраці, розрахований на креативних та ініціативних педагогів. Із гостями зустрівся голова обласної ради Анатолій Олійник. Разом із ним з представниками воєводства й організацій, що втілюватимуть ці задуми в життя, спілкувалися керівник секретаріату обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, перші заступники директорів департаментів облдержадміністрації - освіти і науки Олена Чорна, регіонального економічного розвитку – Володимир Репей. - Ми дуже зацікавлені в такому співробітництві, хочемо, щоб подібних проектів було якомога більше, - зазначив Анатолій Дмитрович. - Вчительство, освітянська галузь - все, що пов’язане з формуванням майбутнього покоління й викликами, які ставить перед нами життя, - надзвичайно важливі теми, котрі потребують осмислення, обміну досвідом. І проекти, що мають місію підготовки освітянських кадрів, для нас особливо актуальні. Важливо також, що партнером обрана обласна Асоціація органів місцевого самоврядування, адже сподіваємося й на інші проекти, пов»язані із децентралізацією, об’єднанням громад. Ми хочемо, аби Польща бачила в нас надійних друзів, щоб була гарна співпраця. Для цього створили Агенцію регіонального розвитку, адже і для громадських організацій, і для бізнесу влада має бути гарантом успішних взаємин, а механізми такої праці мають бути, як у Європі. Щоб ми діяли спільно через Агенцію, асоціацію, а не через корупційні схеми…
123456789101112131415161718192021