Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 498 матеріал(ів)
121.
25/10/18
До кінця цього року поблизу Хмільника запрацює потужне підприємство з виробництва добрив. Його власник – німецько-українська компанія Grossdorf, виробник рідких карбамідно-аміачних сумішей (так звані КАС). Очікується, що вінницькі аграрії вже до початку нового сезону зможуть отримати міндобрива, виготовлені в Хмільнику.
122.
25/10/18
Не сумніваюся, що кожний із вас має таких родичів, сусідів чи просто знайомих. Це, частіше всього, сільський інтелігент на пенсії, людина, яка усе життя пропрацювала, наприклад, головою профкому в колгоспі, вчителем праці у школі чи бухгалтером у «Сільгосптехніці». А тепер собі просто живе - тримає пасіку, косить траву для кози, вечорами дивиться телевізор… Та страшенно любить побалакати про те, як добре було колись і чому так погано сьогодні.
123.
25/10/18
На зустріч із школярами працівники районного інклюзивно-ресурсного центру запросили голову правління ГО «Гармонія» Людмилу Нецкіну. Ця жінка міцного духу, яка сама пересувається на інвалідному візку, зокрема, є керівником проекту «Цікава інклюзія.
124.
25/10/18
Волонтери і мешканці Могилева-Подільського регулярно відряджають гуманітарні вантажі воїнам-захисникам. Цього разу ідейним організатором масштабної волонтерської допомоги був Валерій Самусь – вчитель української мови та літератури Ломачинецької ЗОШ 1-111 ступенів, який співпрацює з міською громадською організацією «Патріоти України».
125.
25/10/18
Від гірких реалій нікуди не подінешся – під воротами місцевого переробного підприємства «Пфаннер Бар» вишикувалася кілометрова черга автомашин з яблуками, а у центрі міста звеличували… садоводів. За високі врожаї одних нагороджували грамотами, іншим вручали премії. От тільки серед присутніх практично не було тих людей, у кого гниють у садах добротні плоди, у кого не вистачає терпіння збирати їх і за безцінь продавати.
126.
25/10/18
Вона живе на тихій наддністрянській вулиці імені свого сина. З цієї хати її п’ятнадцятирічний Сергійко пішов у доросле життя, самотужки підкорив його висоти, піднявся у небо і… у цинковій труні повернувся до мами. На останній земний спочинок приютила його земля Книшовського меморіально-паркового комплексу в Борисполі, на Київщині, а Галині Михайлівні залишилися спомини і ось ця, дорога серцю фотографія.
127.
25/10/18
У нашій пошті чимало листів від людей з діагнозом «цукровий діабет». Сьогодні на їх запитання відповідає завідуюча терапевтичним відділенням №1 Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру Наталія Гуріна.
128.
22/10/18
Справжньою «епідемією» цивілізації можна назвати поширення раку молочної залози серед жіночого населення. Підступна хвороба здатна передчасно перервати життя як літніх, так і молодих, квітучих жінок. Не оминає ця біда і нашу країну. Замисліться лише: щогодини від цього захворювання в Україні помирає одна жінка. Між тим змінити ситуацію допоможе раннє виявлення хвороби, адже на 1 стадії рак грудей виліковується у 95% жінок.
129.
22/10/18
Що ми знаємо про себе? Мало, переконані координатори проекту «Назустріч сонцю». Він стартував із 1 жовтня, а його мета – дослідити, як насправді живе українська глибинка та розповісти про історії людей, котрі змінюють своє життя разом із життям громади.
130.
19/10/18
Це одне з найбільших та історично найцікавіших сіл Липовецького району. Колишнє містечко, волосний центр, місце ще дореволюційних найвитонченіших промислів, а в наші дні - професійної освіти. В різні часи з документів випливали все давніші дати заснування Зозова, завдяки чому й підійшов він днями до свого 500-річчя.
34567891011121314151617181920212223