Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 498 матеріал(ів)
151.
14/08/18
Про Сергія Редчика у Хмільнику казали, що він талановитий організатор, дбайливий господар і, до всього естет. Особливо, коли, будучи керівником міського управління праці й соцзахисту, створив на його території гарненький, мов іграшка парк для відпочинку пенсіонерів. Тепер Сергій Редчик – міський голова. І його критикують саме за те, за що колись хвалили. Мовляв, носиться зі своїм ландшафтним дизайном, а кому він потрібен?..
152.
14/08/18
Росте ця яблуня в місті Кролевці Сумської області. Та, кажуть, має понад 220 років, бо виплекав дерево садівник князя Мещерського.
153.
14/08/18
Якщо ви хочете послухати класичну музику, вам потрібно до консерваторії, якщо вам подобається шансон, сідайте в маршрутку, а якщо вас цікавить ненормативна, нецензурна лексика, - підіть на перший-ліпший дитячий майданчик. Чи шкільний стадіон. Коротше кажучи, туди, де діти й підлітки. Почуєте такі добірні матюки, яких не чував навіть Лесь Подерв’янський.
154.
14/08/18
Вчителі з села Козинець, а також батьки учнів, які навчаються в місцевій школі, влаштували мітинг-протест під стінами Тростянецької районної державної адміністрації. Причина – грядуща «оптимізація», після якої в Козинцях залишать лише початкові класи.
155.
13/08/18
Тамтешній «Медичний центр Святителя Луки» набув виняткової популярності не лише на Вінниччині… Нині вже мало кого можна здивувати приватними медичними закладами. Однак Немирівський «Медичний центр Святителя Луки» за професійним рівнем надання медичних послуг та комфортом перебування у ньому пацієнтів міг би прикрасити собою не лише Вінницю, а й столицю України. Тим більше приємно, що ця медична установа розташована не в обласному центрі, а у тихому й затишному Немирові. І в цьому, очевидно, теж є глибокий сенс. Адже часто-густо хворі потребують лікування не лише тіла, а й елементарного відпочинку від щоденної суєти і нервового напруження, від котрого, як відомо, «всі хвороби». Тож недаремно медичний Центр названо іменем Святителя Луки, який умів оздоровлювати і тіло, і душу.
158.
07/08/18
витрачає заслужений художник України Микола Климович, майстер з художньої обробки дерева та соломки
160.
07/08/18
Літня пора – час відпусток як для душі, так і для тіла. Можливість набратися позитивного заряду на весь наступний рік і, за наявності незначних накопичень, «позаглядати за край світу». В нашому конкретному випадку краєм світу стане Каталонія – іспанський автономний регіон зі своєю мовою, культурою та красномовною історією. Відвідати цю частину старої Європи пощастило вінничанці Вікторії Мандриченко, яка вже два роки подумки подорожувала вузенькими каталонськими вуличками, віддаючи сонцю своє «не займане» засмагою тіло.
67891011121314151617181920212223242526