Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 530 матеріал(ів)
171.
25/09/18
172.
25/09/18
Незважаючи на те, що дата випала не кругла – 656 років – до святкування в місті підійшли креативно. Акцент зробили не на розвагах (хоч їх не бракувало), а на спілкуванні. В рамках свята, зокрема, міський голова Сергій Редчик провів кілька «світських раутів» - приймав делегацію дітей та підлітків, гостей із міст-побратимів, депутатів і громадських діячів.
173.
20/09/18
У номінації «Художня література» перемогу здобула поетеса Ганна Осадко з Тернополя - за книгу вибраної лірики «Жити просто». А в номінації «Науково-популярна література» - вінницький письменник і краєзнавець Петро Скорук (за книгу "Могилівчани").
174.
23/08/18
Його, здається, ніхто не любив. Сусіди сторонилися, а рідний син старався зайвий раз не попадатися на очі. Бо очі в Михайла були особливі - темні, як вуглини й пронизливі, мов леза. Зиркне - ніби наказ віддає. А коли ще скаже «Ні – і крапка», - хочеш, не хочеш, а робиш по його.
175.
23/08/18
Не можна, але треба. Бо вона багато чому вчить. Отже…
176.
16/08/18
Щоби люди могли саме так висловлювати свої почуття, сільському голові Віктору Боднюку та його однодумцям доводиться багато працювати. Віктор Максимович очочолює громаду всього лиш два роки. Правда, довго вагався перед тим, як місцевий електорат довірив йому управлінську «булаву». Декілька разів на виборчих перегонах навіть знімав кандидатуру у претенденти на неї. Та прагнення зробити привабливою рідну місцину не лише для односельців, а й для гостей, переважило. У своєму фермерському господарстві, яке також вимагає і знань, і хисту, і недоспаних ночей, довірив давати лад дружині Вірі, а сам, як мовиться, з головою поринув у справи села. І перше, на що було взято курс, то це на розчистку «Авгієвих стаєнь». Адже добре знає: візитівка кожного населеного пункту - його чистота й благоустрій. Тому-то вже у 2016-му сміття зі стихійних звалищ вивезли не мало не багато, а 600 тонн. І в основному - благодійно. А вже торік - 120 тонн. Не припиняють цю справу і нині.
177.
16/08/18
На обійсті вінничанина Ігоря Федоришина розташувався не просто звичний для нас садочок з яблуками, грушами та сливами, а справжнісінькі тропіки (чи навіть субтропіки) з усім розмаїттям тамтешніх екзотичних плодів. І все успішно родить та щороку тішить господарів високими врожаями. І якщо вам, аби посмакувати інжирами, фініками чи гранатами, потрібно вирушити в супермаркет або ж на ринок, то Ігор Васильович всі культури «приручив» поруч з домівкою. Він навіть банани вирощує (засвідчую, адже бачила на власні очі). А на розлогих ліанах, зовсім як у джунглях, мирно достигають ківі.
178.
16/08/18
Вуликотерапія, така екзотична ще недавно, стає дедалі популярнішою серед шанувальників нетрадиційних методів лікування. Та й не лише в них: прибічники цілком офіційної медицини теж не проти випробувати на собі «лікарський сон» на бджолиних вуликах.
179.
16/08/18
Зовсім небагато є місць, освячених явленням Божої Матері після успіння її земного життя. Найвідоміші – Афон, Почаїв та ще Йосафатова долина біля Голинченець в Шаргородському районі. Щоліта 15 серпня сюди йдуть хресною ходою тисячі православних вірян з усіх куточків України з молитвами про зміцнення віри, а останніми роками – про настання миру на рідній землі.
180.
16/08/18
Визнані майстри вирощування плодово-ягідної продукції Володимир та Олена Пастухи із села Попівці Барського району знову приймали гостей. Корпорація «Вінницясадвинпром» у співдружності зі всесвітньовідомими фірмами-партнерами, які спеціалізуються на виробництві й застосуванні засобів захисту рослин та інших технологічних препаратів, організували у їхньому фермерському господарстві пізнавально-практичне навчання. Сюди приїхали науковці з провідних вузів держави та колеги з чотирьох областей.
8910111213141516171819202122232425262728