Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 409 матеріал(ів)
171.
27/09/17
Стало відомо, що Кабмін виділить 100 мільйонів гривень із резервного фонду держбюджету на ліквідацію пожежі на складах із боєприпасами в Калинівці. Таке рішення прийнято на позачерговому засіданні. Ситуацію особисто контролює Прем’єр-Міністр.
172.
27/09/17
Територію військових складів обстежують за допомогою квадрокоптерів. Евакуйованих розташовано в пунктах прийому, для них організовано харчування та надано медичну допомогу. Люди забезпечені усім необхідним, повідомляє департамент у справах ЗМІ міської ради. Вже в п’ятницю депутати на черговій сесії розглянуть питання про виділення Калинівській міській раді 5 млн грн на ліквідацію наслідків вибухів. Жодного випадку мародерства не було зафіксовано – території населених пунктів патрулюють підрозділи поліції, Нацгвардії та інших формувань. Про це повідомили евакуйованим людям голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Вони відвідали школу №6, де ще вночі було розгорнуто пункт прийому громадян.
173.
27/09/17
Про це повідомив на прес-брифінгу перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. В одному працюють фахівці не лише Вінницької області, а й група оперативного реагування з центральних органів виконавчої влади, керівництво Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії України, Міноборони, Генштабу. Інший штаб діє безпосередньо в Калинівці. Для евакуації населення було виділено автобуси з Калинівськи та Вінницького району. Також Вінницька міська рада надала муніципальний транспорт. Андрій Гижко висловив окрему подяку волонтерам, які відгукнулися через соцмережі і долучились до вивезення людей із зони ризику. На 4 годину ранку були наявні 37 вільних автобуси, готових виконувати рейси по евакуації людей. Тож у радіусі 5-ти км від зони загоряння повністю евакуйоване населення, за винятком жителів, які переховуються у власних підвалах та інших укриттях і не виявляють бажання залишати свої домівки. Примусово ніхто людей не вивозить.
174.
27/09/17
Про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу Калинівки оповіщено жителів цього міста і населених пунктів у 10-кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожне, Сальнік, Стрижавка. За заявками мешканців додатково здійснено відселення з сіл Іванів та Лісова-Лисіївка. Як уже повідомлялося, евакуйовано понад 30 000 чоловік. Заходи з евакуації населення продовжуються. Для перевезення людей залучено 50 автобусів, 10 карет швидкої медичної допомоги. Працюють психологи ДСНС, які надають жителям сіл кваліфіковану підтримку. Згідно з оперативною інформацією, травмовано 1 особу, яку госпіталізовано до медичного закладу, травмування другої людини внаслідок НС не підтверджено. Підрозділи ДСНС ліквідовано загоряння 6 споруд, що виникли внаслідок влучання боєприпасів. Також здійснюється моніторинг протипожежного стану населених пунктів в зоні надзвичайної ситуації.
175.
27/09/17
Як відомо, о 22 годині 26 вересня 2017 року до ДСНС надійшла інформація про те, що на території військового складу 48 арсеналу Збройних сил України (військова частина А1119), розташованого на території Калинівського району, виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. За даними Міноборони, на складах зберігається орієнтовно 83 тис. тон боєприпасів; населення військового містечка – 1 тис. 100 чол.;загальна площа території – 586 га; На даний час на території військового складу відбувається детонація боєприпасів інтенсивністю 3 вибухи за хвилину, інтенсивність знижується. Для проведення розвідки та гасіння пожежі залучено два протипожежні танки та засоби повітряної розвідки. Основне завдання локалізація осередків пожежі та недопущення подальшого поширення вогню. Авіація ДСНС та наземні підрозділи знаходяться в стані готовності до практичного застосування. Безпосередньо периметр об’єкту взято під охорону підрозділами нацполіції, ДСНС, НГУ. В зоні надзвичайної ситуації для координації дій знаходиться начальник Генерального штабу-Головнокомандувач ЗСУ генерал армії України Віктор Муженко. Здійснюється постійний моніторинг та контроль ситуації членами оперативного штабу під керівництвом голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія.
176.
27/09/17
За оперативною інформацією ДСНС, з місця події в Калинівці та ближніх селах уже евакуйовано понад 30 000 чоловік. Заходи з евакуації населення продовжуються. Для перевезення населення залучено 50 автобусів, 10 карет швидкої медичної допомоги та психологи ДСНС. Травмовано 2 особи, яких госпіталізовано до медичних закладів. Підрозділами ДСНС ліквідовано загоряння 4 житлових будинків, що виникло внаслідок влучання боєприпасів. Наразі закрито руху всіх видів транспорту, утому числі:- автотранспорту на автодорозі Житомир – Могилів – Подільський; залізничного транспорту на перегоні Сосенка – Калинівка Південно-Західної залізниці; повітряного транспорту в радіусі 50 кілометрів від м. Калинівка.
177.
04/09/17
- Приїхати можеш? - Сумно говорила в слухавку Наталка. - Забагато щось у мене неприємностей… То одне, то інше. Уявляєш, в сарай залетіла сова. Ага, справжня! Така здоровенна. Пробувала вигнати - забилася в куток і сичить. Боюся, око виклює. Так і сидить у сараї. А в мене там Мурка із кошенятами…
178.
23/08/17
переконаний директор відокремленого підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Вінницькій області Олег Левченко. На сьогодні можна виділити п'ятірку регіонів (Хмельниччина, Житомирщина, Тернопільщина, Дніпро, Луцьк), де люди одразу схвально поставилися до процесу децентралізації, і де на те була політична воля депутатського корпусу і голів облдержадміністрацій. Власне, тому ці регіони й мають найкращі результати об'єднання громад. Ставши лідерами реформи децентралізації, вони отримали нові можливості у вигляді субвенцій та додаткових коштів із Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Натомість, як піонери, зіштовхнулися з певними труднощами та недосконалою і недопрацьованою законодавчою базою.
179.
23/08/17
Враження маштабності справляє затверджений локальним депутатським корпусом перспективний план Вороновицької об'єднаної територіальної громади. В уже сформовану ОТГ, куди входить Вороновиця та село Комарів, хочуть приєднати аж 15 територіальних громад. Звісно, це лише плани на папері, кінцевий результат беззаперечно залежатиме від рішення самих мешканців населених пунктів.
180.
23/08/17
- Не пущу! - Гнівно кричала Тетяна. - Я тебе не для держави народжувала! Де була держава, коли я на трьох роботах розривалася, щоб тебе прогодувати? Де вона була, коли ти хворів, а ліки за скажені гроші? Куди дивилася держава, коли ти на бюджет не вступив, бо хабара не дали? Твоя держава нам нічим не помагала, плювала на нас, а тепер борги вимагає!.. - Ну що ти говориш, ма, - Максим хапався за голову. - Твоя держава, моя держава… Вона, по-перше, наша. А, по-друге, люди воюють за мир, за щастя, не за державу. Ти ж хочеш, щоб нарешті був мир? Щоб уся ця чортівня скінчилася?..
8910111213141516171819202122232425262728