Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 486 матеріал(ів)
21.
05/12/19
з відновлення органічних уражень центральної нервової системи, яка готова приймати на лікування дітей вже з шестимісячного віку.
23.
29/11/19
Свиняча голова на паркані «Вінницяобленерго». Ще одна – на паркані перед будинком генерального директора – Андрія Поліщука… Це мало б символізувати тваринну сутність. Так пояснюють свою поросячу «інсталяцію» активісти із національних дружин Вінниччини. Хоча під час президентських виборів такими ж свинячими головами вони зустрічали тодішнього президента Петра Порошенка – нагадували про «справу Свинарчуків»… 19 листопада «нацдружини» під обленерго провели акцію протесту. Вимоги: «Публічне вибачення «пана» Поліщука за свої дії та припинення терору міста постійними відключеннями світла водоканалу за борги». Кілька десятків активістів із запаленими фаєрами та банером «Поліщука за грати!» зробили кілька сутичок із поліцією, поїхали додому до гендиректора обленерго, розілляли під воротами кров, розписали паркан та ворота, і розійшлися… Лідер вінницьких «нацдружин» Андрій Вербецький заявляв, що нібито «за п’ять тисяч доларів Поліщук замовив його побиття»… Минуло два тижні. Вода в крані є. Суд зобов’язав водоканал сплатити борг – майже 26 мільйонів грн, а тим часом постійна комісія обласної ради вирішила преміювати керівника водоканалу – 40% від посадового окладу «за виконання фінансового плану». Та кілька днів інша новина затьмарює попередні: називають нового потенційного власника компанії «Вінницяобленерго» - Петра Порошенка. П’ять років тому він позичив нинішньому власнику – Костянтину Григоришину 50 мільйонів доларів, а тепер вимагає їх повернення корпоративними правами – 50% акцій. От тільки свої енергетичні позиції у Вінниці Костянтин Григоришин здавати не збирається – юридично «заморозив» акції… Про все це - в ексклюзивному інтерв’ю із генеральним директором «Вінницяобленерго» - Андрієм Поліщуком. Вперше погодився розповісти про політичний підтекст конфлікту із водоканалом, кров під воротами, 1,6 млн євро за світло для австрійського інвестора та після чого не віддзвонює міський голова Сергій Моргунов.
24.
28/11/19
69 життів – стількох врятувала Лідія Постоловська (на фото ліворуч). Українка, яка мастила зеленкою єврейських дітей, ховала в діжках у коморі дитбудинку, аби гестапівці не викрили… Фашисти її не розстріляли, у 45-му - «наші» відправили на каторгу.
25.
28/11/19
«Для нас немає «основних» чи «другорядних» населених пунктів: усі однаково важливі і рівні», - висловив свою позицію голова Якушинецької об’єднаної територіальної громади Василь Романюк.
27.
27/11/19
З нагоди 85-річчя ветерана військової служби, пілота-винищувача, поета, травника та митця фотографії Віктора Смелянського приурочили пам’ятну фотовиставку його робіт. Відвідувачі сімейного заходу зібралися разом аби вшанувати, згадати та вкотре насолодитися майстерними роботами фотографа-любителя, який пішов з життя не так давно, але залишив по собі на згадку рідним та поціновувачам раритетного фото об’ємний творчий спадок
28.
27/11/19
Він знає стару Вінницю краще за багатьох корінних мешканців. Архітектура – його стихія, а тим паче, якщо вона несе в собі історичну складову. Вадим Ларіонов, змінивши місце проживання та обравши Вінницю своїм надійним та затишним пристанищем, закохався в її домашню архітектуру, яку досліджує та відтворює у своїх монохромних роботах.
30.
27/11/19
Немирівська міська ОТГ стала одним із переможців рейтингу бюджетної прозорості «Кришталь року - 2019» серед об’єднаних громад, посівши перше місце у номінації «Найбільш відкрита бюджетна інформація у громаді». Церемонія нагородження відбулась нещодавно у Києві за участі понад 300 представників громад, урядовців, послів іноземних держав та експертів. Номінантів оцінювали за багатьма критеріями у галузі управління публічними фінансами. А загалом премія «Кришталь року - 2019» – це нагорода за бюджетну прозорість та ефективне управління коштами громади.
12345678910111213