Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 530 матеріал(ів)
21.
04/03/20
Такий ультиматум владі учасників акції протесту в Рахнах-Лісових
22.
04/03/20
Події 27 лютого уже увійшли в історію міста залізничників як «кривавий четвер». Інцидент набув великого громадського розголосу та різних коментарів щодо його виникнення і наслідків. Того дня, під час засідання чергової сесії міської ради, було вчинено розбійний напад на приміщення, де працювали депутати. Виникла кривава сутичка з потерпілими нападниками, поліцейськими та депутатами.
23.
03/03/20
Сергій Дмитришин раніше працював директором Теплицької дитячої музичної школи, а два роки тому очолив відділ культури і туризму Теплицької райдержадміністрації. Каже, що в цій галузі, особливо в глибинці, працюють справжні ентузіасти. А ще мій співрозмовник зазначає, що в районі вдалося зробити так, щоб навіть в умовах реформ та реорганізацій ці фахівці-ентузіасти не стали безробітними, а місцеві жителі не лишились без закладів культури.
25.
26/02/20
Премії, помста депутата і «дитина, зварена в окропі» - про це говорили в облраді
26.
26/02/20
«Лєна» - бо це все, що вона може сказати. Їй 41 рік. Вона не відчуває ніг. Сидить у памперсі. Дригає ногами. Посміхається, коли радісно. Плаче, коли боляче… Коротка зачіска і обличчя дитяче. Невинне. І шкіра біла-біла… Як бинти. Перев’язки в опіковому відділенні обласної лікарні імені Пирогова переносить мужньо. Мовчки. Тільки поглядом слідкує за маніпуляціями медиків. М’яку іграшку з рук не випускає… Рани загоюються. Минув місяць, а на її праву ногу досі страшно дивитися. Майже місяць минув, як її скупали в окропі… Історію Олени Сич із Ладижинського будинку-інтернату для інвалідів з глибокою розумовою відсталістю підняла на поверхню депутатка обласної ради Людмила Головашич під час сесії 21 лютого.
27.
25/02/20
Правління Асоціації міст України задля завершення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації центральної влади, забезпечення балансу загальнодержавних та місцевих інтересів, створення комфортного життєвого середовища жителів міст, селищ, сіл, забезпечення цілісності країни схвалило Концепцію змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади.
29.
21/02/20
Бюджетні гроші. Вінничани їх не рахують. Вони їх сплачують податками. В новинах читають, куди їх виділяють, і що їх завжди мало. Та яким чином наші гроші «освоює» влада? Невелика фінансова екскурсія від газети «Вінниччина» на прикладі одного театру
30.
20/02/20
«Друзки міфології» - під такою назвою нещодавно експонувалась виставка графіка Андрія Машковцева в краєзнавчому музеї. На ній були представлені більше тридцяти сюрреалістичних робіт з елементами світової міфології, біблійних мотивів та стародавнього письма.
12345678910111213