Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 530 матеріал(ів)
31.
20/02/20
Попри чутки, медичні установи, що не визначені як опорні, однак продовжать свою лікувальну роботу на нових, тепер вже кращих для пацієнтів умовах. Нагадаємо, що Національною службою здоров’я розроблено 27 лікувальних пакетів, які будуть повністю фінансуватися НСЗУ та є безкоштовними для пацієнтів. Ні за послуги, ні за ліки, ні за дослідження пацієнт не повинен платити. Більше того, тепер він сам має правовибирати, в яку саме лікарню йому звернутися. І його вибір навіть не обмежений границями області – він може звернутись у будь-який заклад в країні, де укладений відповідний договір з НСЗУ.
32.
20/02/20
Нещодавно у Вінниці відбувся конкурс «The best baby dish» - краща дитяча страва». На ньому змагались кухарі дитячих садочків Вінницької міської об’єднаної територіальної громади. Чимало з них отримали дипломи та відзнаки. Серед номінантів була і кухар ДНЗ №19 «Дивограй» Діана Григорук. Вона перемогла у номінації «Кухар-новатор» - «Страва-новинка», презентувавши печінково-картопляні роли. Діана Іванівна переконана, що ця страва – справжня знахідка і для професійних кухарів, і для матусь, які ніяк не можуть вмовити своїх «малоїжок» скуштувати печінку. Адже більшість маленьких діточок категорично відмовляються їсти корисний, але несмачний для них субпродукт.
38.
05/02/20
Неабиякі пристрасті вирували під час наради з головами територіальних громад району з питання децентралізації. Вона відбулась днями - саме тоді, коли строки добровільного об’єднання добігають кінця, а в районі так і не порозумілись щодо остаточної конфігурації. Звучали заклики і захистити Тиврівський район від руйнування, і навпаки – дати громадам «розлучитися» на добровільних засадах і відчути всі переваги децентралізації, і звинувачення у недалекоглядності та байдужості місцевих політичних еліт та інертності багатьох сільських громад. Адже багато з них заходились творити громаду буквально в ці, останні дні…
39.
05/02/20
Так виглядатиме медична карта області з 1 квітня Нагадаємо, що в області затвердили список десяти опорних лікарень. Опорні лікарні Вінницької області: 1. КНП «Вінницька міська клінічна лікарня швидкої допомоги». 2. КНП «Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування» Могилів-Подільської міської ради. 3. КНП «Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування». 4. КП «Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради». 5. КНП «Жмеринська центральна районна лікарня Жмеринської районної ради. 6. КНП «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської районної ради. 7. КНП «Хмільницька центральна районна лікарня» Хмільницької районної ради. 8. КНП «Калинівська центральна районна лікарня» Калинівської районної ради. 9. КНП «Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської районної ради». 10. КНП «Ямпільська центральна районна лікарня» Ямпільської районної ради.
40.
05/02/20
Назва населеного пункту - Лука (Тесівська сільська рада) Рік заснування - 1668 Площа - 142.5 га Населення - 117 осіб Інфраструктура - немає Відстань до обласного центру - 51км
1234567891011121314