Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 486 матеріал(ів)
31.
27/11/19
Цю об’єднану територіальну громаду, що поєднала в одне ціле селище Вапнярка та невелике розташоване поруч село Колоденка, було створено у 2016 році. А Олександр Горенюк очолює її із самого початку. Спершу як голова Вапнярської селищної ради, а з вересня 2016 - як очільник Вапнярської об’єднаної територіальної громади.
32.
26/11/19
У селі Медвідка Вінницького району відбувся творчий звіт працівників місцевого сільського клубу.
33.
25/11/19
Його встановили на території підприємства «Вінницязеленбуд». Це місце нечуваної людської трагедії – там нацисти у роки фашистської окупації розстрілювали та ховали у братських могилах єврейське населення, тут був вінницький «Бабин яр». Тоді земля захлинулась від крові, здригнулась від невимовних страждань і заплакала за невинно убієнними… Тепер на сакральному місці, поруч із пам’ятником, знищеним нацистами в роки Другої світової війни, єврейським дітям, відкрито пам’ятний знак «Праведникам народів Світу». Автори обеліска – Володимир і Наталя Насонови з Теплика. Зазначимо, що це вже третій пам’ятник праведникам народів Світу, відкритий на території Вінницької області (також вони встановлені у Могилеві-Подільському та Хмільнику).
34.
25/11/19
Хто реальний власник Вінниччини - кому належать сотні тисяч гектарів чорнозему?
35.
22/11/19
Цікаву ініціативу для школярів вперше втілили в міській раді в Хмільнику.
36.
18/11/19
37.
15/11/19
Селищний голова Стрижавської громади Таїсія Короленко вибудовувала свою кар’єру винятково на управлінській ниві. Покладені на неї обов’язки голови жінка виконує з 2014 року, а до того 14 років працювала заступником селищного голови. Таїсія Анатоліївна запевняє, що у своїй діяльності керується понад усе думкою про людей та щоразу намагається знайти нові можливості для розвитку та процвітання громади.
38.
15/11/19
Шестирічна Марійка Усата, що мешкає в Строїнцях Тиврівського району, цьогоріч пішла до першого класу. Жвава дитина з допитливим характером і доброю вдачею чудово навчається, її успіхами тішаться батьки та перша вчителька. Здається, звичайне дитяче життя, але… Але Марійка вже кілька років поспіль бореться з грізною недугою. Її діагноз: нефробластома білатеральна. Щоб здолати онкологічну хворобу, дитині провели вже кілька складних операцій, є гарний прогрес в лікуванні, але попереду, в листопаді, ще одна операція, на яку в сім’ї не вистачає коштів.
39.
15/11/19
Цей рік неприємно вразив рідкісним неврожаєм картоплі. По-різному бувало, але щоб так… Одразу кілька факторів стало причиною рекордно низького врожаю і рекордно високих цін. Культура, яка прекрасно почувається в помірному кліматі, не зрозуміла жартів природи із чергуванням злив та пустельної спеки. Тож бульба, якщо не згнила в перші місяці, то спеклась у стадії дозрівання. У результаті маємо нечуваний дефіцит другого хліба. І як би там хто не іронізував, без цих коренеплодів таки не обійтися. А найнижча ціна, за оптової закупки, стартує на межі 10-11 гривень, у супермаркетах сягає ледь не 20. І не накупишся, і не наїсися. Експерти зауважують, що ціна картоплі в середньому в 3,3 раза вища, ніж в аналогічний період минулого року. Не виправили ситуацію і широко розрекламовані червоні базари.
40.
15/11/19
За майже три десятиліття незалежності України лише впродовж кількох останніх років місцеве самоврядування почало отримувати реальні можливості для здійснення своїх повноважень. Принаймні там, де першими зважились іти шляхом децентралізації правовідносин між центром і базовим рівнем. Яскравим прикладом цього є Іванівська об’єднана територіальна громада у Калинівському районі.
1234567891011121314