Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 316 матеріал(ів)
31.
29/03/18
Писанки з вигадливим орнаментом, барвисті мальованки, ажурні дряпанки й химерні витинанки, трав’янки і бісерки, яйця, оздоблені пайєтками і в техніці декупаж, вишиті ікони, покрівці та рушники, кошики, віночки, композиції, солодощі та інші атрибути найбільшого і найсвітлішого весняного свята демонструються на виставці «Великодній розмай» у Тростянці.
32.
29/03/18
Аеропорт Дубая входить до сімки найпотужніших у світі, а за трафіком пасажирського потоку займає 6 місце. Це грандіозне «перехрестя» з величезною кількістю напрямків і маршрутів. Незважаючи на неймовірне навантаження, аеропорт працює, мов годинник, завдяки, в тому числі, сучасній системі GPS-навігації та моніторингу транспорту. Так от, така ж система із використанням супутникового та стільникового зв’язку наразі активно впроваджується у Вінницькій області, на міжміських автобусних маршрутах.
35.
29/03/18
Лялька - експерт з уроків, ворожінь та іншої містики. В підлітковому віці хто не вірив у відьом, привидів і перевертнів? Хто не ворожив собі та подружкам? Напевне, всі. Але у Ляльки, з якою Іра спочатку ходила до однієї групи у дитячому садку, а потім 10 років просиділа за однією партою, дитячі пустощі розвинулись у справжнє хобі.
36.
22/03/18
Виставка-ярмарок відбуватиметься 30 березня з 9-ї до 15-ї години біля входу до редакції газети "Вінниччина".
37.
15/03/18
Випускники профтехучилищ не оббивають пороги центрів зайнятості та майже не потерпають від безробіття: чи не 100% з них працевлаштовуються. Такою є кон’юнктура сьогоднішнього ринку і така тенденція підвищеного попиту на кваліфіковані кадри з виробничих спеціальностей збережеться найближчими роками. Це підтверджують і роботодавці, і менеджери з персоналу. Нещодавно в обласній філармонії відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді «ПрофіСтарт: обери своє майбутнє». І він лише підтвердив цю закономірність.
38.
15/03/18
Такий прогноз, принаймні, робить відомий народний синоптик Леонід Горбань. Саме він, нагадаємо, спрогнозував морози на початку весни та різке похолодання зі снігом і морозами, яке розпочнеться 17 березня.
39.
15/03/18
Наш товариш-газетяр, автор, якого знали в усій Україні, безмежно поважали читачі, перед яким схиляли голови колеги, рік тому пішов у кращий світ. Напевне, туди, де значно більше правди, справедливості, де не потрібно когось захищати, де ніщо не роз’ятрює серце.
40.
06/03/18
Шанувальники рубрики звикли до стандартного зачину: мовляв, готувати наша героїня (чи герой) обожнює з дитинства. Однак не в цьому випадку, бо Лариса Куроптєва довгий час до куховарства ставилась, як до буденної і досить нудної роботи.
1234567891011121314