Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 530 матеріал(ів)
41.
28/01/20
2018 рік. «Ми звільнили цей бізнес від «криш», - два роки тому заявив про спиртовий ринок Генпрокурор Юрій Луценко. Казав, що у 2017 році «зупинили будь-які наїзди». 2019 рік. «В Україні є лікеро-горілчані заводи, які виробляють горілку у великих обсягах, але офіційно практично не закуповують спирт. При цьому частка тіньового обігу спирту за останні 12 років у країні зросла з 10 до 55%». Про це місяць тому розповідав на брифінгу в. о. голови державного підприємства «Укрспирт» Сергій Блескун. «Сьогодні Україна має всі шанси успішно провести детінізацію спиртової галузі, яка десятиліттями була під тиском різних «кланів». Чернігівських, львівських угруповань - так званих «Льошиків», «Пупсів». Вони, як п’явки, сиділи на потоках в спиртовій галузі за принципом «усі доходи - собі, а всі витрати та проблеми залишаємо держпідприємству»… Бюджет України щороку недоотримує від 8 до 10 млрд гривень від тіньового обігу спирту». 2020 рік. Починається новітня українська історія «під градусом». З 1 січня 2020 року почав діяти закон про демонополізацію спиртової галузі. Згідно з документом, із 1 липня 2020 року скасовується державна монополія на виробництво спирту. А значить це дозволяє компаніям будь-якої форми власності виробляти спирт за умови отримання ліцензії, а також провести повну лібералізацію експорту спирту з України. Законом також передбачено тимчасове обмеження на імпорт спирту в Україну до 1 січня 2024 року і заборона на участь в приватизації підприємств Укрспирту представників країни-агресора. Спирт перестає бути державним. Чи стане від того дешевшою горілка? Що чекає вінницькі спиртові заводи? Які із підприємств-«могильників» уже не відродити?
42.
27/01/20
Про це знає шеф-кухар Віктор Палевський. І попри те, що нині працює у ресторані «Батискаф», де акцентують увагу на рибі та морепродуктах, встигнув вивчити й чимало старовинних страв подільської кухні. Розповідає, що вона розмаїта, увібрала в себе смаки та вподобання багатьох народів, що мешкали і мешкають на наших теренах. Чимало рецептів він з колегами перейняв від дослідниці подільської кухні Олени Павлової, а про деякі дізнався з раритетних видань. Знаючи захоплення чоловіка, безцінний кулінарний збірник 1903 року видання Віктору подарувала дружина. В його колекції є ще одне унікальне видання про українську кулінарію, авторства Франко – родички відомого поета та письменника. Цей довідник теж був виданий понад сто років тому.
43.
27/01/20
Читала, що більше шансів захворіти на рак грудей мають жінки, які мають генетичну схильність. Який аналіз здати, щоб визначити, чи має жінка обтяження по генах, що несуть високий ступінь розвитку раку молочних залоз? Як поводитись далі, якщо це підтвердилось? Які останні рекомендації вчених щодо скринінгу в таких випадках? Чи правильно зробила Анджеліна Джолі?.. Оксана Т, 37 років Жмеринка
44.
27/01/20
Коренева селера варта гідного місця як на вашому городі, так і в щоденному та навіть святковому раціоні харчування. З грецької міфології до нас прийшло повір’я, що богиня родючості Афродіта щодня, для підтримання своєї молодості та краси, вживала за обідньою трапезою селерові корінці. Ймовірно, й нам, «земним» людям, селера може стати у пригоді, збагатити наше меню та завдяки своїм корисним властивостям оздоровити організм, а чоловікам додати «статевої сили». Тим паче, що виростити цю рослину можна кожному, необхідно лише знати декілька секретів її гарного врожаю.
45.
15/01/20
Не кожна шовковиця дає плоди, також всі ягоди шовковиці містять насіння, здатне прорости.
46.
15/01/20
Сапер Артур Теперчук знешкодив сотні вибухонебезпечних предметів
47.
15/01/20
Він жертовно служив сільській медицині більше тридцяти восьми років у своєму рідному селі Лучинчик, де його шанобливо називають «наш Антонюк». Саме так, за прізвищем і величають, а не по імені й батькові, бо ця звичка бере початок з тридцятих років, коли в сусідній Глибокій Долині працював лісником його тато. І відтоді все добре, що робилося й робиться заради блага земляків, пов’язують з батьком і сином Антонюками. Старший, кажуть, нікому не відмовляв у «дарах лісу», а молодший ще й досі стоїть на варті їхнього здоров’я.
48.
15/01/20
Сьогодні чергова об’єднана громада на Вінниччині отримала спеціалізований автомобіль для надання послуг з перевезення людей з інвалідністю. Соціальне таксі передали для Томашпільської ОТГ.
50.
09/01/20
123456789101112131415