Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 248 матеріал(ів)
41.
29/03/17
Як дрібний підприємець «підсадив» своє село на екзотичні й цілющі продукти
45.
02/03/17
Гранів на Гайсинщині - один з найстаріших населених пунктів Поділля. В 1744 році він отримав магдебурзьке право з гербом на додачу. Гранів залишався центром волості то в складі одного повіту, то другого. Він також був осередком духовності: тут височів монастир аж із трьома церквами. А змаліло містечко через… реформи. Як почала радянська влада перекроювати карти, то укрупнювати, то подрібнювати райони… Так і стали занепадати великі, старовинні, розвинені села. Сьогодні в розпалі нова реформа. Цього разу, кажуть, добровільна. Люди отримали право самі створювати громади, визначати, де буде їх центр.
46.
23/01/17
Оксана вискочила заміж у неповних 19 - перша серед подруг. Ні, якихось особливих почуттів до Олексія, старшого від неї на п’ять років, в дівчини не було. Просто хлопець був з порядної, заможної родини, завидний жених. Оксана ходила селом і пишалася: такого парубка на собі оженила. Його батьки для них нічого не шкодують: віддали половину просторого будинку, машину купили… Живи та тішся. Через півтора роки Оксана народила дівчинку, Вероніку. Й зрозуміла… що Олексій їй зовсім не потрібен. Дивитися на нього не хотілося! Рухи, голос, звички чоловіка… Викликали гнітючу досаду. Несучасний він якийсь, млявий, вайлуватий… Інші он, його ровесники, щось купують, продають, возять-привозять, а цей зі своєї майстерні хоч би залізяку приніс. Життя - йшли 90-і, руйнівні роки - було прихильним до підприємливих. А Олексій… Тюхтій, сердилась Оксана. Все частіше вона думала про те, як би добре їй було одній, з Веронікою. Вона та донечка, більше нікого!..
47.
22/01/17
У Вінницькій області на одне робоче місце претендує 52 безробітні людини. А ті, що працюють, заробляють тільки половину власної пенсії. Такі вражаючі факти лунали під час Круглого столу, який провели Вінницький обласний центр зайнятості спільно з управлінням Держпраці, Пенсійного фонду, профспілками та роботодавцями. Метою зустрічі було - сформулювати пропозиції до Уряду, які покращать ситуацію на ринку праці: зменшать число безробітних, полегшать претендентам пошук роботи тощо...
48.
19/01/17
Випадок, який стався минулого року у Бару, не тільки трагічний, а й трохи містичний. Хто та чому жорстоко вбив молоду красуню Наталю - відповідь на це питання шукали і слідчі, і навіть ясновидці.
49.
19/01/17
Мисливці кажуть, що в останні роки на Вінниччині побільшало вовків. Може, сіроманці прийшли звідкілясь, бо здатні долати протягом дня 100-150 кілометрів. Але час від часу бачать їх у Бершадському, Тростянецькому, Ямпільському, Чернівецькому, інших південних районах… Ця ж історія сталась тоді, коли вовки у наших лісах були не гостями, а господарями. Власне, не так вже й давно...
50.
05/12/16
У Міжнародний день людей з інвалідністю працівники вінницького учбово-виробничого підприємства «УТОС» і їхні сім’ї зібралися в актовій залі на святковий концерт. На урочистості також завітали представники обласної та міської влади, щоб нагородити подяками та грошовими преміями найактивніших членів організації, незмінна віра та жага до життя яких допомагає «УТОСу» залишатися на плаву та підтримувати незрячих вінничан.
123456789101112131415