Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 392 матеріал(ів)
51.
07/08/18
стверджує військовослужбовець та учасник АТО вінничанин з позивним «Комісар», за плечима якого авіаційно-інженерне училище, польоти на планерах та спортивних літаках, майже два десятиліття нелегкої служби в міліції та спроба «відпочинку» як охоронця в приватній структурі.
52.
07/08/18
До 1030-ї річниці Хрещення Київської Русі – України у малій виставковій залі обласного краєзнавчого музею відкрилася виставка «Родинні колекції священників Поділля». Експонати надійшли до музею від нащадків духовенства у долях яких відобразилася історія православної церкви на теренах нашої області.
53.
07/08/18
Події на Донбасі наочно продемонстрували хибність попередньої державної політики щодо скорочення чисельності українського війська. Тож з початком війни ситуацію необхідно було негайно виправляти, а чисельність Збройних Сил - збільшувати в екстремально стислі терміни. Робити це в умовах ведення бойових дій виявилося значно складніше, ніж у мирний час, але у підсумку в структурі всіх видів Збройних сил України з’явилися нові штатні бойові одиниці, які тепер по праву вважаються «народженими війною».
54.
07/08/18
У Немирівському районі вже створено шість об’єднаних громад. Відвідавши найбільшу з них, ми дізналися про проблеми та здобутки керівництва Немирівської ОТГ, яке не й приховувало, що не все так гладко в становленні молодої громади. Втім, тут завжди готові поділитися здобутим корисним досвідом як для новостворених ОТГ, так і для тих, хто лише планує об’єднання й не знає, з чого саме розпочинати довготривалий процес розвитку «єдиного організму».
55.
02/08/18
І ще одна цікава деталь: шахова принцеса живе у Гнівані, куди разом із батьками переїхала з Вінниці 6 років тому. А тренує дівчинку її тато – Василь Олександрович, котрий працює в Сутисках на підприємстві «Валром» оператором лінії з виготовлення пластикових труб.
57.
02/08/18
Наразі працівники більшості сільських рад Шаргородського району зайняті організацією поточних ремонтів вулиць своїх населених пунктів. А ось в Рахнах-Лісових уже завершили капітальний ремонт дорожнього покриття однієї з центральних вулиць села.
58.
02/08/18
З історії ми знаємо про сім чудес світу, мальовничі місця за кордоном. Віднедавна такий золотий список пам’яток архітектури сформовано і в нас. 2007 року відбулася всесвітня акція «7 чудес України». Шляхом інтернет-голосування, а також завдяки опитуванню 100 експертів із різних галузей визначили ці місця та об’єкти. Ось вони.
59.
02/08/18
Досі в Могилів-Подільському районі не створено жодної об’єднаної громади. А пропозиції сусіднім територіальним громадам від ініціаторів обєднання, зокрема, Могилів-Подільської міської , Вендичанської селищної , Козлівської сільської рад зазвичай зустрічають твердий супротив насамперед від очільників місцевих органів самоврядуванн.
60.
02/08/18
Днями зателефонував знайомий грибник із села Студена Піщанського району Микола Стременюк і здивував новиною. Побував він у найпівденнішому лісі нашої області і був вражений тим, що поруч із звичними для цієї пори трубчастими та пластинчастими грибами найбільше було… зморшків.
12345678910111213141516