Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 486 матеріал(ів)
51.
12/11/19
Для переважної більшості людей досвід війни виявляється важким та болючим, для когось – таким, що дозволяє зрозуміти та навчитися чогось нового, зокрема - пізнати Бога.
53.
07/11/19
Осінь - пора ярмарків. Так звані «червоні базари», ярмарки-виставки в дитячих садочках, школах - люди збираються разом задля розваг, веселощів і, безумовно, ласощів. Одні - продають, другі - купують, але дуже рідко такі заходи мають безкорисливу складову. Натомість у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій до осіннього ярмарку готуються ретельно, й не тому, щоб виторгувати за запропоновані відвідувачам страви якомого більше та покласти зароблені купюри до власної кишені, а навпаки - пожертвувати отриманий дохід для благих цілей.
54.
07/11/19
вже понад рік працює у Вінниці
56.
22/10/19
Де у Вінниці зустріти привида? Куди можна дійти таємними ходами під містом? Які легенди гуляють Вінницею? Які цікаві історії криються у її вулицях? Прогулятися з таємничими персонажами, злякатися, посміятися, стати глядачем та учасником містичного шоу відтепер можна у Вінниці. З ними прогулянка вечірньою Вінницею, затишним і рідним для нас історичним центром, набуде іншого змісту і змусить глянути на давно знайоме свіжим поглядом. Поринути в атмосферу надприродного, незбагненного, потойбічного, пов’язаного з минулим нашого міста, допоможуть на авторській екскурсії «Вінниця містична».
57.
29/08/19
Впевнений, завжди врівноважений, спокійний і доброзичливий - таким запам’ятала я свого колегу Олександра Петровича. В журналістику, в газету люди приходять із різних професій та різними стежками - хтось одразу після профільного вузу, трапляються й колишні вчителі, банкіри, агрономи, економісти… Олександр Петрович від інших відрізнявся тим, що взагалі не мав вищої освіти, а до газети працював кваліфікованим робітником.
58.
29/08/19
в Хмільнику пам’ятний знак, присвячений Героям Небесної Сотні.
59.
29/08/19
Фатальний випадок, з якого все почалося, стався 8 лютого позаминулого року. Глибоко вночі до хати Анатолія Гришка прибігла перелякана й скривавлена сусідка. Вона похапцем розказала, що її «кавалер» випив зайвого, влаштував сцену ревнощів, розбив скло, уламки якого вп’ялися їй у лице… Жінка голосила, що скло потрапило їй в очі, і Анатолій повів її до умивальника. А вже за кілька хвилин до хати увірвався той самий «кавалер». Він ображав «утікачку», кидався до неї, нападав на господаря, а той намагався його виштовхати з дому.
60.
26/06/19
каже про себе Ханс Рітер швейцарець, який вже понад 10 років займається тваринництвом на Вінниччині.
12345678910111213141516