Влада і Громада

У даному розділі знаходиться 248 матеріал(ів)
51.
15/11/16
Війна на Сході України так чи інакше залишає свій страшний відбиток на людських долях. Кого зачіпає лише матеріально, а когось і досі тримає психологічно раз у раз зринаючими болючими спогадами. Героїня цієї статті, незважаючи на вимушений переїзд та цілковиту невпевненість у завтрашньому дні, зуміла навіть у складних життєвих умовах не розчаруватися, не втратити надії, не полишити сподівання: «У нас все буде добре!»
52.
15/11/16
В епоху швидкісного Інтернету значна частина населення й надалі продовжує черпати інформацію, а головне - довіряти, саме друкованим ЗМІ, вважаючи їхню думку правдивою, а точку зору на ту чи іншу проблему чесною і аргументованою.
53.
15/11/16
Вперше у Вінницькій oблaсті Дoнецький нaціoнaльний університет ім. В. Стусa спільнo з Вінницькoю єпaрхією Укрaїнськoї Прaвoслaвнoї Церкви рoзпoчинaє нaвчaння по прoгрaмі «Oснoви християнськoгo бoгoслoв’я».
54.
10/11/16
з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва отримав головний диригент і художній керівник академічного камерного оркестру «Арката» обласної філармонії Георгій Курков. Відтепер він - кавалер ордену «За заслуги» ІІІ ступеня.
55.
07/11/16
Раніше, коли з коробками та клумками їздили по чужих кутках і гуртожитках, Світлані здавалось: купити квартиру просто, були би гроші. Ну от дайте їй необхідну суму, й вона за кілька годин стане власницею житла: ген скільки оголошень «продам» на стовпах і в газетах. Та ось наблизився той час, про який вона і Валерій так довго та болісно мріяли. Гроші на квартиру нарешті з’явилися. Більшість суми біла їхня, зароблена власноруч, частину склали й подарували батьки Світлани, ще частину – дав Валерія брат, який працював у Португалії. Й почалися пошуки житла. Свєта та Валерій домовились одразу: краще, щоб квартира була невелика, але якнайближче до центру. Ну й з ремонтом. Бо в найближчі рік-два вони навряд чи на нього стягнуться. Грошей було, що називається, впритул. Тому шукати вирішили самі, без допомоги агентств і ріелторів. Уважно вивчали всі оголошення, приносили додому оберемки газет, годинами сиділи в інтернеті… Ну й, звісно, металися містом, роздивляючись то один, то інший варіант...
56.
26/10/16
Він і досі іноді гукає уві сні: «Підпалюй! Хлопці, тікаймо! Все, поїзд перекинувся. Тікаймо швидше, бо німці вже близько!».
57.
16/10/16
Бійки за межу – українська народна традиція. Але щоб билися не звичайні дядьки та сусіди, а поважні фермери… Щоб погрожували один одному зброєю й навіть стріляли – таке, погодьтеся, трапляється нечасто. Востаннє – в селі Вахнівка, що поблизу Липівця.
58.
05/10/16
Усі 970 котелень області ще 1 жовтня були повністю готові розпочати опалювальний сезон.
59.
22/09/16
Незвичайна подія відбулася минулої середи у римо-католицькому храмі Матері Божої Ангельської, котрий знаходиться у Вінниці на Соборній. Тут відзначили 270 річницю з дня прибуття монахів-капуцинів до нашого обласного центру. Саме 21 вересня 1746 року о четвертій годині дня о. Францішек Султовський, о. Єзекиїл Йохім і брат Пилип Сьвєнціцький (йому було лише 23 роки) прибули до Вінниці (польською це слово означає виноградник). Їх запросив до міста староста Людвіг Каліновський.
60.
15/09/16
презентували у Вінниці Прем’єр-міністр Володимир Гройсман і комісар Європейського Союзу з питань розширення та політики добросусідства Йоханнес Ган.
12345678910111213141516